Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ford Focus Boya Kodu Nerede Yazıyor

Ahmet Küçük

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracın hiçbir yerinde yazmıyor. (DÜZENLEME: AYNA KAPAĞI ALTINDAYMIŞ)

Boya denilen şey gün geçtikte değişir yani sadece kod'u bularak işlem yapılmaz.

Gideceksiniz işin ehline veya servisine onlar yeniden boyayı inceleyerek uygun ton'u yakalayacaklar ardından işlem yapılacak. Fix şunu yapalım diyen yerden uzak durun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracın hiçbir yerinde yazmıyor.Boya denilen şey gün geçtikte değişir yani sadece kod'u bularak işlem yapılmaz.

Gideceksiniz işin ehline veya servisine onlar yeniden boyayı inceleyerek uygun ton'u yakalayacaklar ardından işlem yapılacak. Fix şunu yapalım diyen yerden uzak durun.

peki bazı sitelerde satılan kalem rötuş boyaları var.tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracın hiçbir yerinde yazmıyor.Boya denilen şey gün geçtikte değişir yani sadece kod'u bularak işlem yapılmaz.

Bal gibide yazar. Ton tutturma olayı ayrı olay kod ayrı olay.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bal gibide yazar. Ton tutturma olayı ayrı olay kod ayrı olay.

Kod'a gerek yok aslında basit bir makina ile tamamen aynını yakalıyorsun. Yazdığını bilmiyordum ;) düzenleyelim canım 

Sonuç olarak o kod pratikte işimize yarayan birşey değil.Servis bakarsa baksın :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kod'a gerek yok aslında basit bir makina ile tamamen aynını yakalıyorsun. Yazdığını bilmiyordum ;) düzenleyelim canım

nasil yani arabaya tutup filanmi? Yalnız bu boyacıların baktığı kod kapı içindeki hepsinde KG yazan etikette. Baktım kullanım kılavuzunda hepsi icin bişeyler yazıyor. Ama net yani ordaki kodlardan hazırlıyorlar arabayı bile görmemişti adam.

Aytozunu ezbere biliyorlar bu arada :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

nasil yani arabaya tutup filan mı?

Aynen öyle :yeah: 

Aracın herhangibir etiketine vs bakmaya gerek yok tabi bu aletler herkeş de yoktur. o ayrı mesela işte o zaman marifet ustaya kalıyor seninki daha yeni araba 2-3 yıl sonra o kod'lar ile boyanırsa sırıtır ama farklar bariz olarak daha koyularda belli olur buda ayrı mesele..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bana ayna kapağının altında dediler, fotografını gönderdim boyadılar. Hatta fotografında vardı forumda aytozu.

sağ ön kapıdaki etikette markanın altında yazan boya kodu olabilir mi?

Hepsi yalan :) Bir çoğu farklı ürünler ile bedava olarak dağıtılıyor çeşitli zamanlarda..Yani akıyorlar vs.. almayın

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60001060&Productid=otelf18065 buradaki ürün iş görür mü?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.