Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Buz Çözücü

İbrahim Güneş

Soru

Merhaba arkadaşlar,

Forum içersinde arattım ama bir sonuç bulamadım.

Benim öğrenmek istediğim şudur: Ben de 2011 Yeni Kasa Focus Style var. Bugün bir arkadaşım bana, bu focusların ön cam buz çözücüleri çok iyi dedi. Ben de o şekilde bir özellik bunda yok sanırım, dedim. Bir arkadaşında 2011 Style olduğunu ve onunkinde bu özelliği gördüğünü söyledi. Ben de o titanyum paketidir falan dedim. Style idi dedi. 2011 Style'lerde arkadaşımın dediği gibi hızlı bir ön cam buz çözme özelliği var mıdır? (Klimadaki sıcaklığın ön cama verilmesi şeklinde olanı kastetmiyorum.)

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

otomatik park ve park sensörü tuşu sağ tarafta 2li tuş olarak. start stopta varsa 4 lü tuş oluyor yine sağ tarafta. Yoksa boş, kart koyacak şekilde delikli oluyor.

Ön cam ısıtma her durumda sol tarafta, arka cam ısıtmanın yanında oluyor. yani soldaki 2 li tuşun sağı arka cam solu ön cam.

Isıtmalı ön cam - Manuel araçlarda "Tekno Paket" içerisinde sunulmaktadır.

böyle bir yazı var titanium donanım listesinde arabanın içini çekip atıyım olmadı bi bakarsınız ordan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Isıtmalı ön cam - Manuel araçlarda "Tekno Paket" içerisinde sunulmaktadır.

böyle bir yazı var titanium donanım listesinde arabanın içini çekip atıyım olmadı bi bakarsınız ordan

donanım listesi zırt pırt değişiyor. dediğim gibi 2012nin başlarına kadar titaniumda standarttı.

fotoğraf atarsan net cevap veririm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.