Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Lpg Önerisi

Berk Soylu

Önerilen Mesajlar

konu açılmışken;

2013 focus hb aracıma lpg markası önerirmisiniz ?  atiker diyorum ben yeni gelişmiş  :sofeer:

km 2500 şuanda sanırım sıkıntı olmaz  oto koç servise kabul etmiyor kapalı alan olduğu için şentürkler bakarım diyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

konu açılmışken;

2013 focus hb aracıma lpg markası önerirmisiniz ?  atiker diyorum ben yeni gelişmiş  :sofeer:

km 2500 şuanda sanırım sıkıntı olmaz  oto koç servise kabul etmiyor kapalı alan olduğu için şentürkler bakarım diyor 

Benım aracım focus 1 atıker takılı suan ve hıc memnun degılım ılerıde ımkanım olursa komple sökturup brc taktırmayı dusunuyorum focuslara en uyumlu lpg brc diye duymustum .. tabıkı taktıramdan önce gene  arastırma yapıcam aslında ankette yapılabılır bu hangı lpg daha uyumlu daha ıyı dıye . Ostımde mavı denızler dıye lpg takan bır yer var orayla bır konusabılırsınız çok ıyı bır yer dıye duymusdum ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba,

Bende 2003 Focus var. 1 Ocak 2013 tarihinde Atiker Marka taktırdım. İki versiyonu olduğunu söylediler. Biri 900 TL civarında, diğeri 1100 TL Avrupa versiyonu dediler. Ben Avrupa versiyonu olan 1100 TL'likten taktırdım. Evet, ilk 2-3000 Km'de sarı arıza ışığı yandı. Fakat yaz gelmesi ile söndü. Halen de yanmadı. Arıza ılığı yanma sebebi ise, Focus'larda eksozt çıkışında bir sensör bulunur. Motorda doğru yanma mevcut ise arıza ışığı yanmaz. Fakat anormal bir yanma varsa ki; buda LPG yanması ile alakalı, bir arıza varmış gibi sarı arıza ışığı yanar. Satarken sorun yapan olursa, yetkili servisine götürüp, neden arıza ışığı yandığını bilgisayardan kontrol ettirebilirsiniz. Bence büyütecek bir sorun değil.

Tabiiki LPG Markası çok önemli. Fakat en az işçilikte marka kadar önemli. Ben 6000 Km'yi benzinle kullandım. Dünya dolusu para harcadım. 10 Taksitle LPG taktırdım, son taksiti bu ay bitiyor. LPG ile 9500 Km kullandım. Parasını çıkarttı. Üstelik aracı satacak olsam, LPG var diye 1000 TL fazlasına veririm. LPG İle ilgili izlenimlerimi aşağıdaki konuda güncel olarak paylaşmaktayım. Okumanızı rica ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Arkadaşlar 7.500 km focus3 1.6 125 ps aracıma lpg taktiracagim.prins ile teleflex arasında kaldim.sizce hangisi daha uygun olur ? Daha once kullanmış ya da bilgisi olan arkadaşlar yardimci olabilir mi acaba ?

Samet Ulusoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 ümde BRC takılı. 0 sıkıntı 0 kayıp. %40 ekonomi. Bir kere bile arıza lambam yanmadı. iyi bir ayar ve iyi bir montajla kesinlikle lpg den kaynaklı arıza yakmazsınız bunu unutmayın. Prins falan hiç bakmayın focusa gereksiz pahalı bir marka. Focus prinsi haketmiyor da diyebiliriz :) BRC yi tavsiye ederim uygun fiyat yüksek kalite.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.