Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2 Ghia Ses Yalıtımı

ismail orçan

Soru

ilk önce Merabalar değerli forum üyeleri. Focus 2 çok ses alıyor gibi çok yorum okuyorum ve 1 ay içinde yeni bir araba alacağız %80 focus 2 ghia hb tdci olacak. ama çok ses alıyor gibi çok yorum okuyorum ve gerçekten insanın aklına takılan bir sorun uzun yolda davul gibi kulağımızı şişirirmi acaba ? Fiyatları hakkındada bilgi verirseniz çok sevinirim, 2006-2008 arası makyajsız tdci ghia hb düşünüyoruz kazasız ve kmnin 100 binden az olması şartıyla ufak tefek lokal boyalar olabilir tabiki acaba ne kadar fiyat teklif edebilirim 30 bin tlyi gözden çıkardık şuan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Focus 2 tdci kiralama imkanı bulabilirseniz 1 gün alın ve deneyin yol sesi konusu hem lastik hem yol'a bağlı olarak değişir. 

Kötü yolda araç sesli sınıfının ortasındadır ancak iyi değil yani ama sağır olur musun onu ben bilemem , ben sağır olmadım çünkü gayet sağlıklıyım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4034753 tam olarak şöyle birşey arıyorsunuz sanırım..

yanlız tdci düşünüyoruz benzinli arabanın tüpüyle fln  uğraşmak istemiyoruz bagajda küçülüyor.

Focus 2 tdci kiralama imkanı bulabilirseniz 1 gün alın ve deneyin yol sesi konusu hem lastik hem yol'a bağlı olarak değişir. 

Kötü yolda araç sesli sınıfının ortasındadır ancak iyi değil yani ama sağır olur musun onu ben bilemem , ben sağır olmadım çünkü gayet sağlıklıyım :)

Kiralamadaki araçlar hep trend ve yakın bir akrabanın rento carındaki trend focusla Ankraraya gitmiştik ve baya bir ses vardı ama araba 2 kere takla atmış motoru çıkmışş bir arabaydı trend ile ghia arasında yalıtım farkı varmıdır ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İskenderun'da forumdaş araması yapın :)

Yakup abi  iskenderundan forumdaş bulmayı bırakın iskenderunda focus ghia yok satlık :D, yalnız soruma cevap alamadım trend ile ghia arasında yalıtım farkı varmı içeriye ses alma konusunda ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup abi  iskenderundan forumdaş bulmayı bırakın iskenderunda focus ghia yok satlık :D, yalnız soruma cevap alamadım trend ile ghia arasında yalıtım farkı varmı içeriye ses alma konusunda ?

Satılık değil binip denemelik. Ben sana nasıl bilgi vereyim şimdi aynı yolda aynı lastik ile denemem lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence ses yalitimi yaptirmaniza gerek yok.Evet sinifindaki diger arabalara gore daha fazla yol sesi aliyor ama bu icinde durulamiyacak gibi degil.Yaklasik 250.000 km kadar focus kullandim daha sagir olmadim bir kere kulagim tikanmisti doktora gittim temizledi oda arabayla alakali degildir herhalde. :kıhkıh:

Ben 170km uzeri hizlarda cok rahatsiz oluyorum o kadar.Onun disinda 120-130 sabit hizla giderken muzik sesi 3-4`teyken cok fazla ses gelmiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence ses yalitimi yaptirmaniza gerek yok.Evet sinifindaki diger arabalara gore daha fazla yol sesi aliyor ama bu icinde durulamiyacak gibi degil.Yaklasik 250.000 km kadar focus kullandim daha sagir olmadim bir kere kulagim tikanmisti doktora gittim temizledi oda arabayla alakali degildir herhalde. :kıhkıh:

Ben 170km uzeri hizlarda cok rahatsiz oluyorum o kadar.Onun disinda 120-130 sabit hizla giderken muzik sesi 3-4`teyken cok fazla ses gelmiyor.

Cevap için teşekkürler,biraz olsun rahatladım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.