Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Lcd Ekran

Muhammet Akyıldız

Soru

ford focus 3 aracıma böyle birşey taktırmak istiyorum.problem olur mu olmaz mı biligisi olan yardımcı olabilir mi?marka olarak tavsiyeniz nedir,birde nerde bulabilirim istanbulda.

post-4092-0-98831400-1377200249_thumb.jp

Muhammet Akyıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ford Servislerince cylone (marka hakkında emin değilim ama böyle yazılıyordu galiba ) marka bu aletin aynısını takıyorlar. Navigasyon vs uygulamaları var. Benim bu aletteki en büyük tedirginliğim bluetooth ve direksiyon kumandalarının kullanılamama ihtimali. Yoksa çok iyi bir alet. Biraz da ucuz görünmese...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ford Servislerince cylone (marka hakkında emin değilim ama böyle yazılıyordu galiba ) marka bu aletin aynısını takıyorlar. Navigasyon vs uygulamaları var. Benim bu aletteki en büyük tedirginliğim bluetooth ve direksiyon kumandalarının kullanılamama ihtimali. Yoksa çok iyi bir alet. Biraz da ucuz görünmese...

Kumandalar kullanılıyor ümit sadece sesli komut iptal

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
@Serdar yaman, Hani aracın test menüsü var ya, aynı şekilde müzik sisteminin test menüsüne de girebiliyorsun, Bir dener misin o test menüsüne girmeyi ? Bakalım ne sonuçlar çıkacak.
Teypte test menüsü mü vardı hiç görmedim ben :) Serdar yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimki normal, test ekranı işte, ürünün model bilgisi var, çizgi çizgi, kare kare vs şeklinde ekranın piksel olarak testi falan var. 

Asıl senin taktığın üründe o tür bir test ekranı var mı onu merak ettim ben. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benimki normal, test ekranı işte, ürünün model bilgisi var, çizgi çizgi, kare kare vs şeklinde ekranın piksel olarak testi falan var.

Asıl senin taktığın üründe o tür bir test ekranı var mı onu merak ettim ben.

Bakmak lazım :)

Bence yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.