Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Komple Ses Sistemi

taner eviş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar otomatik park iptaldi bildiğiniz gibi ürünü yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum ve bu ürün yeni geldi

sesli komutu da destekliyormuş oto parkı da ürün şu an montajda ilk resmini paylaşayım

videollu inceleme gelicek

b82dPV.jpg

Nerden ve ne kadara almıştınız ?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nerden ve ne kadara almıştınız ?

Sabri kardeşim önceki ürünü aldığım yerden aldım malum otomatik parkı desteklemiyordu. ben değişim yaptım ücret vermedim . ama 2200 tl olduğunu  ama  ben forumda  ürünü arkadaşlarıma söyleyeceğimi son fiyat ne yapacağını sordum 2000  dedi ama daha iner mi bilmiyorum açıkçası 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri kardeşim önceki ürünü aldığım yerden aldım malum otomatik parkı desteklemiyordu. ben değişim yaptım ücret vermedim . ama 2200 tl olduğunu ama ben forumda ürünü arkadaşlarıma söyleyeceğimi son fiyat ne yapacağını sordum 2000 dedi ama daha iner mi bilmiyorum açıkçası

Şimdi baktim sahibindende 1899 lira ayni ürün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi baktim sahibindende 1899 lira ayni ürün.

Valla  dedim ya Sabri  ben ücret ödemediğim için bilmiyorum fiyatını sadece buradan sorarlar diye sordum video da ekledim bu arada

@Sabri Özer,

Sabri benimkin de oyun yok yanlız aynı ürün  değil galiba ben görememiş olabilirim ama  görmediğimi sanmıyorum açıkçası kasa  tamamen aynı ama  

ve aynı zamanda çift usb bellek te  yok  bunda orjinal usb  yi kullanabiliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla dedim ya Sabri ben ücret ödemediğim için bilmiyorum fiyatını sadece buradan sorarlar diye sordum video da ekledim bu arada

@Sabri Özer,

Sabri benimkin de oyun yok yanlız aynı ürün değil galiba ben görememiş olabilirim ama görmediğimi sanmıyorum açıkçası kasa tamamen aynı ama

Bende kasadan yola ciktim zatende orda yazilanlara bakma bence coğu sallamadir :)

Geçen sağnoflu araba koymus biri :D

Sağnof nedir ya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende kasadan yola ciktim zatende orda yazilanlara bakma bence coğu sallamadir :)

Geçen sağnoflu araba koymus biri :D

Sağnof nedir ya.

puhahahahahaha   gece gece kahkaha attım   hanım uyandı  fırça  yiycem

bir de  navimate de serkan  dı galiba  satış elemanı  o   berrin yazıyor  çakma üyelik filan olabilir  gibime geliyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hayırlı olsun taner bey güzel olmuş :) buda navimate sanırım demi?

bu arda hepsiburada da uygun fiyatlıymış :)

http://www.hepsiburada.com/liste/navimate-yeni-ford-focus-3-navigasyon-ve-geri-gorus-kamerali-multimedya-sistemi/productDetails.aspx?productId=otumayca309&categoryId=60001687

tabi marka cevabımı da almış oldum :) 

menüsü güzel gerçekten hoşuma gitti acaba bizim cyclonelara bu yazılım yüklenebilir mi?

Özgür Ş. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen öyle Navimate  kaska fabrikasında üretilen bir modelmiş bu  hem şekil hem de göründüğü üzere yazılım olarak ta üst model tüm fonksiyonlarım sıkıntısız çalışıyor şimdi . 

bu arda hepsiburada da uygun fiyatlıymış :)

http://www.hepsiburada.com/liste/navimate-yeni-ford-focus-3-navigasyon-ve-geri-gorus-kamerali-multimedya-sistemi/productDetails.aspx?productId=otumayca309&categoryId=60001687

tabi marka cevabımı da almış oldum :) 

menüsü güzel gerçekten hoşuma gitti acaba bizim cyclonelara bu yazılım yüklenebilir mi?

bu sabri nin yolladığı linkteki ürünle aynı .

tam olarak benim aldığım ürünle aynı değil kasası aynı sadece

taner eviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Urunlerin ikiside cok guzelmis :( cylone taktirdigima pisman oldum simdi on konsollar super. İkinci el bi satmaya calisam olursa bunu takmak lazim hemen. Cok yakismis konsola.

Hayirli olsun sizede :)

teşekkür ederim  eğer almayı düşünürseniz Battal abimle de  görüştüm  bilmiyorum belki  sizler daha uyguna da bulabilirsiniz ama benim aldığım fiyata  ne aldıysam sizlere de aynı üründen temin edebilirim ses sistemi konusunda

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim  eğer almayı düşünürseniz Battal abimle de  görüştüm  bilmiyorum belki  sizler daha uyguna da bulabilirsiniz ama benim aldığım fiyata  ne aldıysam sizlere de aynı üründen temin edebilirim ses sistemi konusunda

iki kere baktım topicteki bütün fotolara!

1- Şu anki aracın üzerindeki montajlı halini gösteren fotoğraf yok; eklerseniz sevinirim.

2- Bir de arka kapıların açılmış halini gördünüz; tviter için kablo tesisatı var mıydı -tesisat var sadece tviterleri koymamış olabilirler mi?- yoksa ayrı kablo mu çekildi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iki kere baktım topicteki bütün fotolara!

1- Şu anki aracın üzerindeki montajlı halini gösteren fotoğraf yok; eklerseniz sevinirim.

2- Bir de arka kapıların açılmış halini gördünüz; tviter için kablo tesisatı var mıydı -tesisat var sadece tviterleri koymamış olabilirler mi?- yoksa ayrı kablo mu çekildi?

1 buyur abim resimleri   ( adam bizden büyükmüş  yahu :) )  

nPO5mR.jpg

vzjQ8p.jpg

2 arka kapılarda ne tweeter için kablo vardı  ne de yeri komple biz çektik.

taner eviş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 buyur abim resimleri   ( adam bizden büyükmüş  yahu :) )  

nPO5mR.jpg

vzjQ8p.jpg

2 arka kapılarda ne tweeter için kablo vardı  ne de yeri komple biz çektik.

Taner bey birde bu sistem için küçük bir video ayarlamanız mümkünmü en azında arayüz menü geçişleri falan nasıl görmek için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Taner bide focus yazmayan klima düğmeleri taktırsan güzel olur gibi abim

abicim aklımda olan şeylerden biri o da misal spor yay taktırdım bi hafta filan oldu ama Soma mevzusundan dolayı açmadım konuyu birkaç şey daha vardı  ama beklemeye aldım.

Taner bey birde bu sistem için küçük bir video ayarlamanız mümkünmü en azında arayüz menü geçişleri falan nasıl görmek için

Levent abi  bakarsan bir sayfa önce videosu da mevcut

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.