Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 2.5 Aksesuar Fiyatlari Hk.

Tolga Gökdemir

Soru

Herkese merhabalar iyi gunler dilerim,

Bu sira 2011 modellerinden focuslara yakindan ilgiliyim :)

Iki arac buldum biri aksesuarli beyaz 41500e anlastik digeri ise bos kirmizi 36000e anlastik.

Aksesuarli olanda ekstra olarak;

- Body kit

- Mercekli tit. x fari

- Navigasyon

- Geri gorus cam

- Spoiler

- Eksoz

- Inceden tahminen 500 tl lik anfi ve subw

- Kol dayama mevcut

Bunlari kendim yapmak istesem ne kadar mal olur. Ne kadar harcarim konusunda sorum var. Bu nedenle sorularimi sizlere sormak istedim. Ilan numaralarini da yazacagim az sonra. Bodyli olan 30000de digeri 50000de. Kmler benim icin uygun ikisinde de. Benim icin konuyu yorumlarsaniz sevinirim.

Ornegin, farlari forumdaki abiye mercek taktirabilirsin su kadar tutar. Body kit uyguna surada plastik var. Navi su kadar eder gibi. Cunku bu arkadasin orjinal mi yoksa disardan mi aldigini bilmiyorum aletleri. Elektronikci cunku kendisi. Kuzeni de forddan yeni cikmis.

Gorustuk az once de guvenemedim tam olarak. Kmleri oynanmamis gibi gorunuyor. Sıkıştırınca arada kacamak cevaplar almadim degil.

Kirmizi arac bos olan ise kayseri de. Satici iyi konusuyor orta yasli bi abi. Yalniz yol gozume cok geliyor. Alip da onun arabasiyla mi ugrasip yapsam bilemedim. Ya da hic para harcamadan oylece binsem mi?

Bi yardimci olun iste :) Ben de su kararsizliktan kurtulayim. Herkese iyi gunler dilerim tekrardan.

Beyaz focus sahibinden ilan no : 129494912

Kirmizi ilan no : 128929361

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Bahsettiğin aksesuarları 5000 TL altına toplamak pek kolay olmaz, bir sürü uğraş da cabası. 

Beğendiysen ve yapılan değişiklikler düzgün ve zevkine hitap ediyorsa alınabilir bence.

Ama bu kadar oynayan bir kişinin neyle ne kadar oynadığını da kestirmek kolay değil, güven oluşmuyorsa ya da değişiklikler içine sinmiyorsa boşuna git derim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

- Body kit - Mercekli tit. x fari - Navigasyon - Geri gorus cam - Spoiler - Eksoz - Inceden tahminen 500 tl lik anfi ve subw - Kol dayama mevcut

Bu kadar aksesur için 5 bin lira fark normal. Birde boş kırmızı dediğin araç titanium mu comfort mu ne ? aksesuarlı olan ne ?.

Tavsiyem paranız varsa aksesuarlıyı alın. Paranız yoksa boşu alın yavaş yavaş yaparsınız. Önce bodykit sonra ses sistemi. Tabi bunlar uğraş getirecek şeyler. Dediğim gibi benim param var uğraşamam diyorsanız 5 bin fark normal.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Nedense beyazin saticisina guvenemedim acikcasi. Gorustuk, ne zaman bakima soktun dedim gecen gun iste dedi. Ama ford gaziantepli kardeslerde calisan arkadasim daha dunn girmis bakima dedi.

Ayrica motor ariza isigi yakiyor, karburator arizasi varmis. Servis yakit fislerini istemis ama yine arkadasimin dedigine gore red yemis yine servisten. Tamir ettirirsin dedi bana. Bende ya tamirle de olmazsa napcam dedigimde ise karsima 2000 tl cikiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

- Body kit: 1200(ön tampon st )+200(boya)+150(yan marşbiyel st )+100(boya)+200(arka difüzör st) +100(boya)=1950 tl
- Mercekli tit. x fari=orjinal çifti 850x2 =1700 (xenon hariç)
- Navigasyon:navigold=1000,necvox:1290 pioneer:2500-3300 motevo:880 cyclone:800 

- Geri gorus cam: 70-140 tl arası kalitesine göre değişir
- Spoiler: 550 tl orj rs spoiler+150(boya),220 tl st tampon+150( boya)
- Eksoz:sistemin markası ve kalitesine göre işlenme alanına göre değişkenlik gösterir 100 de olur 1000 de
- Inceden tahminen 500 tl lik anfi ve subw
- Kol dayama: orjinal titanium şeklindeki yan sanayi 350 tl,amster sonradan entegre kol dayama aksesuarı 100-140 tl

totalde :6290 tl (min)-7900 tl (max)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.