Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Elanor'a Küçük Dokunuşlar...

Önerilen Mesajlar

bende sipariş geçicem montajı nasıl yaptınız acaba

spoiler in montajını mı soruyorsunuz?

Ufak bir yazım hatası var: "Eleanor" olacaktı...  

İlk film artisti otomobil. 1974 ilk ve 2000 yılında ikinci kez çevrilen "Gone in 60 Seconds" filminde çalınacak arabalar listesinde olan ve çetenin kodlarken tüm araçları hanım isimleri ile andığı için Eleanor adını alan 71 model Mustang.

Ayrıca Shelby modifikasyonlu Mustang GT500 modelinin de lakabı bu.

Amerikan Başkanı Roosevelt'in karsının da ismi...

Yarı efsaneleşmiş bir ismi aracına yakıştırdığına göre çok seviyor olmalısın, ne mutlu sana!

sen çok daha detaylı anlatmışsın cem abi. bundan önceki aracım focus 2 idi onuda çok severek kullanıyordum, bunuda çok severek kullanıyorum, focus benim nazarımda bir efsane olduğu için belkide bu isimi ona uygun gördüm :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bagaj yarim aciliyor. Ilk spoiler i monte ettiğimde biraz canimi skmisti ama zamanla alisiyorsu n. Ben gitti gidiyor uzerinden siparis vermistim 290 cok diyor.

Serdar simdi baktim gitti gidiyor a ilanı kaldirmislar muhtemelen bir kac iyi satis yaptilarsa fiyati yukari cekip yeni ilan vereceklerdir.

sinan ince tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet 

ben normalde kaput üzerine koruma amaçlı şeffaf kaput korucu filimden aldım ve filimi spoiler in bagaj kapağına basacak yerlerine göre ayarlayıp kestim daha sonra bu filimi bagaj kapağına yapıştırdım, daha sonra silikon ve çift taraflı bant yardımı ile spoiler i sabitledim. yaklaşık 1 gün sonra gayet sağlam bir şekilde sopiler sabitlendi. böylece spoiler i sökmek istem boya ve bagaj kapağı hiç zarar görmeden sökebilcem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.