Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

Bekir B.

Önerilen Mesajlar

Tam buna değinecektim, focus değil Camaro sanki. Durduğu yerde bile 1.0 yakıyor yuuuhhhh 

Klima resmen yarım lt koyuyo üstüne.Valla pekte önemsemedim ama galiba bir sorun olabilir arabada.Yakıt gene 7.8 lt lere çıktı.Sanki zengin arabası namıssız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Klima resmen yarım lt koyuyo üstüne.Valla pekte önemsemedim ama galiba bir sorun olabilir arabada.Yakıt gene 7.8 lt lere çıktı.Sanki zengin arabası namıssız.

İlk çalıştırdığımda rölantide klima açıkken benimkide böyle yakıyor ama 1 km gidip rölantide klima açıkken 0.6 0.5 falan yakıyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlk çalıştırdığımda rölantide klima açıkken benimkide böyle yakıyor ama 1 km gidip rölantide klima açıkken 0.6 0.5 falan yakıyor

Ha ha benimki klimasız 0.6 larda geziyo klimayla 1.1 civarında keyif çatıyo.Ben bunu satıp 2.0 ecoboost felan alsamya.Nasılsa aynı yakar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.