Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Lastik Konusunda Yardım

Ünal Demir

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

pirelli p 6 aldım 2 yıl önce 15 000 km olmadan tel kırdı aniden çıkan bir durum olduğundan dolayı da fazla bi bütçem yok dolayısı ile uygun fiyatlı ama iyi bi lastik olmalı sonuçta lastik bu çok önemli hayati önem için yumuşak hamur nasıl olur artıları eksileri nelerdir ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

pirelli p 6 aldım 2 yıl önce 15 000 km olmadan tel kırdı aniden çıkan bir durum olduğundan dolayı da fazla bi bütçem yok dolayısı ile uygun fiyatlı ama iyi bi lastik olmalı sonuçta lastik bu çok önemli hayati önem için yumuşak hamur nasıl olur artıları eksileri nelerdir ....

Bu sorular için http://www.focusclubtr.com/forum/79-lastik-ve-jant-se%C3%A7imleri/ bu link yardımcı olabilir. incelemekte fayda var..

Continental alın madem öyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pirelliyi savunmak gibi bir niyetim yok ama cok sert ve koseli bir kasise hizli dusulmus olabilir. Tel kirilmasinin en buyuk sebeplerindendir bu olay. Tabi size dusmussunuzdur demiyorum.

Ben michelin, continental ve goodyear uclusunden yanayim. Ancak kullanim tarzim daha yumusak olsa, lastikten beklentilerim dusuk olsa hic cekinmeden ikinci ucuncu sinif lastiklerden alabilirim.

Ve iygin fiyata petlas falan alinabilir belki.

Birde alacaginiz lastigi takacaginiz aracin marka ve modeli nedir. focus 1 olabilir diye tahmin ediyorum. Ancak f1 in lastik ebati 195/65/15 degil mi?

Cepten girdigim icin aracinizin ne oldugunu goremedim su an.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Pirelliyi savunmak gibi bir niyetim yok ama cok sert ve koseli bir kasise hizli dusulmus olabilir. Tel kirilmasinin en buyuk sebeplerindendir bu olay. Tabi size dusmussunuzdur demiyorum.

Ben michelin, continental ve goodyear uclusunden yanayim. Ancak kullanim tarzim daha yumusak olsa, lastikten beklentilerim dusuk olsa hic cekinmeden ikinci ucuncu sinif lastiklerden alabilirim.

Birde alacaginiz lastigi takacaginiz aracin marka ve modeli nedir. focus 1 olabilir diye tahmin ediyorum. Ancak f1 in lastik ebati 195/65/15 degil mi?

ümit bey f1 195 60 r 15 orjinali bu 

aracı çok sakınarak kullanırım kasis çukur hep kaçmışımdır kimisi aynı noktada çok beklemiş araba dedi kimisi çukur dedi velhasıl teller kırılmış hangi lastikler kırmıştır onu da bilmiyorum ama şu var lastikler daha sıfır gibi  :) uygun fiyatlı ama kalite konusunda da orta üzeri bir şey olması gerek çok kalitesiz bir şey alamam malüm can taşıyo 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.