Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Digital Klima Ayarlayamıyorum Focus 3

Kenan Erdogan

Soru

İnternette biraz araştırma yaptım ama aradığım cevapları bulamadım.Aracımı ilk aldığımda sesli komut ile klimayı 20 dereceye ayarladığımda hem şoför tarafı hemde yolcu tarafı istediğim sıcaklığa geliyordu.Geçenlerde sesli komut ile klimayı 23 derece ye ayarlamak istediğimde sadece şoför tarafı 23 oldu, yolcu tarafının sıcaklığı sabit kaldı.Bunu birkaç kez tekrarladım yine aynısı oldu.Bende servise gittim sağolsunlar yardımcı olmaya çalıştılar ama bu durumun normal olduğunu açıkladılar arada sıcaklık farkı olmalıymış.İki tarafın sıcaklığının aynı anda değişmeyeceğini söylediler.Ben yaptım ama dedim.Bu kez akü kutup başını söktüler biraz bekledik tekrar taktık.Sesli komut ile sıcaklığı ayarladığımızda her iki tarafta istediğimiz sıcaklığa geldi, iki üç kere tekrar ettik aynı sonucu aldık.sonra ben yolcu tarafının düğmesini çevirdim ondan sonra tekrar sesli komut ile ayarlamak istedim ama sadece sürücü tarafı değişti yolcu tarafı sabit kaldı.Biraz uzun oldu kusura bakmayın.Merak ettiğim sizlerin aracındada böyle bir durum söz konusu mu yani bu olay normal midir yoksa benim klima düzeninden mi kaynaklanan bir sıkıntı var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
22.08.2016 - 16:05 tarihinde, Melih YILMAZ yazdı:

Bir ustaya gittim klima klapesi kırık yada yönlendirme motor dişlisi sıyırmış olabilir dedi kısmet bakalım ne olacak

Konuyu güncellemiş oluyorum kusura bakmayın. Melih bey bu sorunu nasıl çözdünüz? Benzerini ben yaşıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.