Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 "1.6 TDCI" 0-190 Hizlanma

Ekrem Kayacan

Önerilen Mesajlar

F2 1.6 Benzinli 180 km hıza 35 sn de ulaşıyordu buda fena değil. F2 TDCİ ile hiç denemedim çünkü elimde kalacakmış gibi bi his oluyor içimde. Yüksek devirlere çıktığımda korkuyorum bişey olacak diye bilmem sizlerdede öylemidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F2 1.6 Benzinli 180 km hıza 35 sn de ulaşıyordu buda fena değil. F2 TDCİ ile hiç denemedim çünkü elimde kalacakmış gibi bi his oluyor içimde. Yüksek devirlere çıktığımda korkuyorum bişey olacak diye bilmem sizlerdede öylemidir.

aynen fatih bende aynı duygular içerisindeyim.Çok içeri boğucu ses geliyor bi süreden sonra.Fakat bizim arabada kurumlama var gibime geliyor o yüzden bazen basmak zorunda kalıyorum.

Çok iyi ya bizim Megane 3dk. da falan çıkamaz herhalde :kıhkıh:

megane 2 aracı o kadar uzun sürede çıkmaz.En fazla focusdan 10-15sn fazla atar.(benzili)

dizel için ise 80 bg leri bilmiyorum ama 100bg leri hemen ulaşır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam bugün tekrar izledim.... Arkadaşın ortalaması 10-10.5 litre arasında geziyor....Biz alsak bizim ort. da mı böyle olur yoksa şu focus süren arkadaşta mı bir problem var :kıhkıh: Bu arada araba 190 la bile giderken anlık yakıt tüketimi 12 l gösteriyor...Acaba hep tam gaz mı yaptı(Sıfır arabanın gazına gelip) :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ben tepem attığı zaman köküne kadar zorluyorum valla. Dibini görmeyenin kaynanası ölsün diyorum :D bide ibrenin sonunu görebilsem :D

Aman abi naptın Focus 2 de 240 Kmh :D Leylek gibi havada geziyoruz zaten diğer arabalara göre :D

' ki senin aracın trend.Jantlarını bilmiyorum Ogün abi ama 15" ise pek güvenilir değil yüksek süratte :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.