Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sound Cloud'dan Seçmeler :)

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

Valla bende "keşke insanların dürüst oldukları zamanlarda kendi paramı kazansaymışım" diyorum; ticaret çok zorlaştı açık hesap çalıştığım 10 kişiden 7-8 inden parayı geri almak çok zor, para hırsının getirdiği yüksek rekabet de kar oranlarını çok düşürdü.

Eğitim, ırk vb pek ayrımı olmadan insanlarda bir ahlak çöküşü var maalesef ve beni çalışmaktan aşırı derecede soğutuyor bu gerçekler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sen daha küçüksün ........olumolumsun ne güzel bu sabah olumun öpücükleriyle uyandım.......cok mutluydum ta ki.............cüzdanıma bakıncaya kadar...olsundu değerdi........:D

Ahahaha..

Bende uzun zaman sonra ailemi göreceğim Bugun. Gerçi hedaye alamadık daha :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak bak..sakın gitme....akşam oglanın bir arkadası da aradı...ona dadedim aksaraya gidicekmiş lütfen yapın......bubalarınıza bir tane üzüm verin....hediyesiz bırakmayın lennnnnn adamları....5 dakika adam olun efendi olun leeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn...........delirtmeyin adamı....ananıza alıyonuz bize bişi yok...en azından ona karşı havamız olsun..git dandirik bişi al...ama alllllllllllllll....bubalar...özel insanlardır....:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak bak..sakın gitme....akşam oglanın bir arkadası da aradı...ona dadedim aksaraya gidicekmiş lütfen yapın......bubalarınıza bir tane üzüm verin....hediyesiz bırakmayın lennnnnn adamları....5 dakika adam olun efendi olun leeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn...........delirtmeyin adamı....ananıza alıyonuz bize bişi yok...en azından ona karşı havamız olsun..git dandirik bişi al...ama alllllllllllllll....bubalar...özel insanlardır....:kızgın:

Ben şuan için bugünü nötrleşmiş vaziyette geçiriyorum.

Oğlan hediye alacak yaşta değil, annesinin alıp da oğlanın eline tutturduğu hediyelere de "aghh canııım" diye tepki vermem, bubam yok hediye veremem.

Öyle işte :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.