Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

F3 Ön Takımdan Gelen Garip Ses

Guest mustafa badem

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Yakup hemen cevaplandı demişsin de verdiğin konular tıkırtı ile ilgili. Kasisten geçerken gıcırtı sesi bende de oluyor, havalar soğuduktan sonra başladı, -3 -5e kadar soğuyan yaydan gıcırtı gelmesi normaldir diyip pek umursamadım baharda da devam ederse sıkıntı var demektir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Yakup hemen cevaplandı demişsin de verdiğin konular tıkırtı ile ilgili. Kasisten geçerken gıcırtı sesi bende de oluyor, havalar soğuduktan sonra başladı, -3 -5e kadar soğuyan yaydan gıcırtı gelmesi normaldir diyip pek umursamadım baharda da devam ederse sıkıntı var demektir...

Burç işte o %99 

başka bir başlık daha vereyim, diğer başlıkların devamında görecektin bakmamışsın sanırm :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ilk çalıştırmadan 15-20 dakikaya kadar geliyor o ses kasise girdiğimde yavaşta olsa geliyor özellikle soğuktan dolayı sanırım ısındığı zaman kesiliyor o ses bilemedim kalıcı mıdır değil midir zararı var mı yok mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

benimki iyice arttı sıcaklarda daha çok geliyor. kar yağınca azalıyor. bu durumla ilgili 2 kez servis müdahale etti ama düzelmedi. henüz parça değişimi olmadı. tekrar çağırdılar ama fırsatım olmadı ilk aldığımdan beri bu sesle devam ediyorum bi sıkıntı olmadı ama ses çok rahatsız edici.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
benimki iyice arttı sıcaklarda daha çok geliyor. kar yağınca azalıyor. bu durumla ilgili 2 kez servis müdahale etti ama düzelmedi. henüz parça değişimi olmadı. tekrar çağırdılar ama fırsatım olmadı ilk aldığımdan beri bu sesle devam ediyorum bi sıkıntı olmadı ama ses çok rahatsız edici.

Müdahale derken ne yaptılar?

Bende kasislerden geçerken süspansyonlardan geldiğini sandığım bir ses var ama pek umursamıyorum, başlıkları okuyup tekrar kulak kabartıyım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Müdahale derken ne yaptılar?

Bende kasislerden geçerken süspansyonlardan geldiğini sandığım bir ses var ama pek umursamıyorum, başlıkları okuyup tekrar kulak kabartıyım.

bakıp incelediler test yaptık sonra aracı alıkoydular. 3-4 saat sonra geri çağırdılar tamam aracınızı alın diye. almaya gittiğimde test sırasında hiç bir değişiklik olmadı aynen devam ediyordu. ne yaptınız peki araca diye sorduğumda yağladık dediler. bu olay iki kez gerçekleşti. hepsi bu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynı sıkıntı bendede var kasislerden geçerken özellikle soğuk havalarda çok gıcırtı geliyor yağışlı havalarda bu ses kesiliyor ve sıcak havalarda serviste anlatıyorum ama bir türlü anlamıyorlar teste çıktıklarında evet ses geliyor diyorlar ama çözüm yok sırf bundan dolayı aracı satıp başka marka tercihi düşünüyorum vw gurubunda eğer bu sorunu çözdüren varsa yardımcı olabilirmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.