Jump to content

Focus 3 Lpg Uyumu

Kenan Ulucan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Selamlar Bende aranıza 2015 trendx 1.6 ps ile katıldım. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Benimde lpg ile ilgili planlarım var. Ancak klasik olarak bir sürü düşünceler kafamda dolaşıyor. eylül ekim ayı gibi lpg taktırayım diyorum brc-lovato-prins markalarından birini tercih edeceğim. yılda 15000 km yaparım diye düşünüyorum. Önceki aracım 2012 symbol dü. ona brc taktım 5000 km de. 47000km de sıfır sorunla sattım. iskenderunda oturuyorum meşhur Vahit usta yapmıştı uygulamayı. sanırım yine ona gideceğim.

sizlerden mümkünse fikirlerinizi bekliyorum. mersin yada iskenderunda taktırabilirim. usta ve marka vede ayrıca önerilerinize açığım.

tabi ford  garanti :sofeer: meselesi yine önümüzde duruyor.  o konuda buradaki bayi Ovalı motor+şanzıman garanti dışı dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracıma brc taktırdım servise gitdi sonuç bekliyorum servis ve lpg yi taktırdığım şirket istişare içinde çözüm bulmaya çalışıyolar

Ahmet bey, Aracinizda ne gibi bir sorunla karsilastiniz? ve sonucu yazarsiniz bizim gibi yeni lpg taktirmayi dusunenlere referans olur
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
17.05.2015 - 21:42 tarihinde, İlker Mert yazdı:

Selamlar Bende aranıza 2015 trendx 1.6 ps ile katıldım. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Benimde lpg ile ilgili planlarım var. Ancak klasik olarak bir sürü düşünceler kafamda dolaşıyor. eylül ekim ayı gibi lpg taktırayım diyorum brc-lovato-prins markalarından birini tercih edeceğim. yılda 15000 km yaparım diye düşünüyorum. Önceki aracım 2012 symbol dü. ona brc taktım 5000 km de. 47000km de sıfır sorunla sattım. iskenderunda oturuyorum meşhur Vahit usta yapmıştı uygulamayı. sanırım yine ona gideceğim.

sizlerden mümkünse fikirlerinizi bekliyorum. mersin yada iskenderunda taktırabilirim. usta ve marka vede ayrıca önerilerinize açığım.

tabi ford  garanti :sofeer: meselesi yine önümüzde duruyor.  o konuda buradaki bayi Ovalı motor+şanzıman garanti dışı dedi.

hayırlı olsun hocam. aynı araçtan bende de var. 2015 temmuzda 0 km almıştım. 1700 kmde BRC taktırdım. 32bin km oldu sorunsuz kullanıyorum. lpg montajında önemli olan ustadır. montaj+ayar çok önemli. lpg kit fiyatları almış başını gitmiş. benim tavsiyem obd bağlantılı bir kit. lovato uygun fiyatıyla daha mantıklı gibi duruyor. şimdi taktıracak olsam lovato taktırırdım iyi bir usta bulmak şartıyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

4 yıla yakındır yaklaşık 20.000 km oldu BRC kit takılı ciddi bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Filtre bakımlarına gittiğimde ayar yapılıyor onun haricinde genel anlamda memnunuz.

Ahmet Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Ahmet Kara yazdı:

4 yıla yakındır yaklaşık 20.000 km oldu BRC kit takılı ciddi bir sıkıntı yaşamadık çok şükür. Filtre bakımlarına gittiğimde ayar yapılıyor onun haricinde genel anlamda memnunuz.

Hocam 4 yılda 20.000 KM'mi yol yaptınız??

Sanırım 200.000 KM demek istediniz ?

Eğer ben 4 yılda 20K yol yapacak olsam, değil LPG taktırmak eski bir V12 atmosferik bir motorlu araç seçerdim. ??

• Beğen 1
  • Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...

2012 model focus 1.6 ti-vct motora iki yıl garanti dolduktan sonra brc kiti taktırdık.

Garanti sonrasında tüm bakımlar dışarıda özel serviste yapıldı.

lpg ile toplam 85.000 km yol yaptık ve hiç bir sorun yaşamadık. aracı 125.000 km de sorunsuz olarak sattık. 

Hatta motora o kadar çok güvendikki 2022 yılında yeniden aynı motorlu 2015 model focus aldım kendime 🙂

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.