Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Mk 3 Şeker Kırmızı Siyah Park Sensörü

Kenan Ulucan

Soru

merhaba arkadaşlar ben 31 aralık günü hiç alımda yokken son anda 2012 style paket şeker kırmızı bi focus hb aldım aracı henüz teslim almadım öylesine araştırırken sonradan takılan park sensörlerinin bazılarının siyah olduğunu farkettim boyanması için tur otoyu aradım ama bayağı yokuş yaptılar yok bozulur yok öter diye ama gözümü karartıp boyatmaya karar verdim bakalım ne olacak sizce sorun yaşarmıyım yaşayanlar varsa anlatabilirmi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
Sonradan takılma sensör renkli bulman zor, orjinal değil kutluhan

Ben bugüne kadar tüm araçlarıma sonradan kendim taktım sensörleri. Ayrıca çevremdeki arkadaşların araçlarına da uyguladık. Kimine 4lü benim araca ve bazılarına da 8li taktırdık. 

Hepsini de yurtdışından  getirttik. Hem çok daha ucuz hem de istediğin renkte. Boyama değil, renlki plastik kullanılarak imal edilmiş. Soyulma renk atma vs olmadı. (Fiyat için örnek 8li-lcd ekran sensör 50usd, 4.lü-led ekran 15usd) Hatta son aracınki tamamen aynı renkte idi.

$T2eC16hHJGQE9noMcSRJBRC-Prmujw~~60_57.J

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.