Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Su Alma Sorunu

Sezer Telli

Soru

daha 2.000 km de ki aracın döşeme altında su birikmiş dün servise götürdüm gösterdim aracı kontrol ettik hiç bir yerinden su gelmiyor dediler. bu ıslaklık nerden gelmiş diye sorunca belki birşeyler dökmüşsünüzdür deyip işin içinden çıktılar acaba nereden gelmiş olabilir ?? kalorifer suyundan akmış olabilirmi acaba fordun genel merkezini de aradık biz size döneceğiz dediler ama daha dönen eden yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
30.04.2018 - 22:10 tarihinde, Serkan Z. yazdı:

Bizim arabalarda genelde ilk yılını doldurmak üzereyken mutlaka başlıyordu bu problem. Polenle çözülüyordu. Bu yüzden kanallardaki nem hiç aklıma gelmedi. Bunun bir çaresi var mı peki veya çözümü sinir bozucu derece zor mu? Kimi zaman kampanyalarla duyurulan kapsamlı bakteri temizliği işlemi yeterli mi yoksa?

Ne islem yapildigini bilmiyorum, ozonla temizleme islemi faydali olabiliyor, ayrica klima kanal temizleyici kopugu var o da dogru yapilirsa faydali olabiliyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.