Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Start-Stop Ilk Çalıştırmada Sıkıntı...

Can Uzun

Soru

Arkadaşlar daha önce bu konuda sıkıntı yaşayan bir arkadaşı forumda okumuştum fakat aynı konuya ulaşamadım acaba arkadaş sıkıntısını çözdümü bilemiyorum,

sıkıntı şu frene basıp düğmeye basılı tuttuğum halde gün içinde çalışırken zorlanıyor. bazen marş basmıyor ve ben tekrar çalıştırmak zorunda kalıyorum. bazende bir kaç saniye zorluyor ve ancak çalışıyor. garip olan ise sabah ilk çalıştırmada problem yaşamıyorum. arabayı yeni aldık başkasının yanında yapacak diye korkarak basıyorum, sorun ne olabilir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0
Sonuçta çalışıyor değil mi 1 veya 2. basışta..

o aradaki psikolojik durum önemli  :)

"ooo focus iyiymiş hayırlı olsun"

"sağolun"

sonra düğmeye bas çalışmasın yada gıy gıy gıy (10-15 sn) sonra çalışsın

neyse varsa bir çaresi diye sordum yoksa zaten yapacak bi şey yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bir yerde okumuştum aklımda kaldığı kadar,anahtarın içi kir dolduğu zaman araç anahtarı tanımakta zorlukmu çekiyomuş ne,o yüzden ilk marşta çalıştırmıyormuş,anahtarın içini şu çip zımbırtısının orları temzilerseniz,bir de anahtarın pilini yenisi ile değiştirirseniz düzelir belki ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.