Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

B Max Ile Ilgili Sorular

kazım korkmaz

Önerilen Mesajlar

peki bu işi nasıl başlıyorum d iken seyir halinde mi?

Tabi tabi seyir halinde yanlış hatırlamıyorsam 30 km civarı üstünde olması lazım altında aktif değil..Birde bizim araçlarda 2. vites üstünde aktif hale geliyor yani anlayacağınız çok düşük hızlarda aktif olamıyor. b-max'den emin değilim ama %90 böyledir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

en kısa sürede ekleyecem

peki hız sabitlemenin avantajları nelerdir

Bekliyoruz.

Uzun yolda ayak yorgunluğu azalar ayrıca tüketime katkı sağlar.

Birkaç başlıkta konuşulmuş; Yorumlara rastlamak mümkün

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
arkadaşlar aracı aldımdan beri hiç S de kullanmamıştım kitapçına baktım ne işe yarıyor tir elle attırılıyormuş bi kullanıyım dedim ama yine otomatik atıyor vitesleri D ile Arasındaki fark ne

S konumu spor kipi demek. Vites değişimlerinde daha yüksek motor devirlerinin kullanılmasını sağlar ve daha yüksek tork ile daha hızlı ve akıcı gitmeniz mümkün olur, tabii tüketim de artar.

Elle vites değiştirme S kipine has bir özellik değil, hatta yanlış hatırlamıyorsam S kipindeyken elle vites değiştirirseniz doğrudan D kipine geçiyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapı sistemi ile ilgili şöyle bir eleştiri okudum, arkadan birileri çıkarken ön kapı yanlışlıkla kapanırsa yaralanmalara neden olabilir deniliyor.

Gerçekten B sütunun koruyucu sınırlayıcılığı olmayınca sanırım biraz daha dikkatli olmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.