Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus II Hakkında Çeşitli Şikayetler (2004-2011)

Bora A.

Soru

Bu başlıkda genel şikayetlerinizi yazabilirsiniz.... uA_Y_C_A

------

Benim sattığım Focus 2,5 da o kadar çok işçilik hatası vardı ki,renaulta rahmet okutuyordu...Çoğunu Söylemeyeceğim ama şu kadarını söyleyeyim,daha 3.ayda ön sağ farı,1.senesinde de sol farı içten buğulanma nedeniyle değiştirttim...Deri döşeme koltuklarda çok fazla deriden kaynaklanan iz vardı,sıcaklık algılayıcı sensör 8.ayda traş makinası gibi çalışmaya başlamıştı..Vites topuzunun üzerindeki nikelaj silinmişti,vites körüğü çıkmıştı..bla bla bla....bir sürü şey var daha da yazmayayım..ama kasa tank gibi,güvenlik donanımları süper...İşçilik ise 10 üzerinden 4... :sopalık:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Karşı cinsle olan sıcak havayı soğutuyor abicim fonksiyonel bir soğutması yok ama o ses uyuz ediyor beni :sopalık:

anahtar üzerine takılı 1. kademe açıkken çalışıyor abicim 30 dkda 1 geliyor ses

:(

abim o ses yüzünden bende baya tıstığımı bilirim.Ve o anki durumda seninkiyle aynı :kıhkıh:

tam çekiyorum kenara öyle kafa dinlerken vınnn die bi ses geliyor ürküyorum illaki , zaten ıssız yer :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arada bir bendende geliyor tıkır tıkır ses

Bideön iki cam açılıp kapanırken sorunlu sonradan elektrikliye çevrilmiş şahin camı gibi :S

kardeşim cam fitillerini yumuşatacak bişliler sür sonuçta kullanımdan ötürü gücünde azalma oluyor cam motorlarının en azından olan arızanın ilerletmemiş olursun camların rahat açılıp kapansın...arap sabunu süren var ayakabı parlatıcı süngerler kullananan var araştır biraz takur tukur kapanan camların en azından gürültülü kapanmayacaktır

buna bağlı olarak cam yukarı zorlanarak çıkarken (olaki, fitillerden ötürüyse bu performans düşüklüğü) muhtemelen cam motorunun raylarında da esneme olmuştur bu aksamlarda oluşan tahribat FORD marka araçlarda daha belirgin kendini gösteren seslere neden olur çünkü parçalar diğer markalara göre biraz daha kalın ve kaba olarak üretilmiştir dayanıklılık için dolayısıyle tıkırtılar gür çıkar ford ta nede olsa amerikan çekirdekli bir marka olduğu için kaba ve tokluk hissi yaratan dizaynları benimsiyorlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.