Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus II Hakkında Çeşitli Şikayetler (2004-2011)

Bora A.

Soru

Bu başlıkda genel şikayetlerinizi yazabilirsiniz.... uA_Y_C_A

------

Benim sattığım Focus 2,5 da o kadar çok işçilik hatası vardı ki,renaulta rahmet okutuyordu...Çoğunu Söylemeyeceğim ama şu kadarını söyleyeyim,daha 3.ayda ön sağ farı,1.senesinde de sol farı içten buğulanma nedeniyle değiştirttim...Deri döşeme koltuklarda çok fazla deriden kaynaklanan iz vardı,sıcaklık algılayıcı sensör 8.ayda traş makinası gibi çalışmaya başlamıştı..Vites topuzunun üzerindeki nikelaj silinmişti,vites körüğü çıkmıştı..bla bla bla....bir sürü şey var daha da yazmayayım..ama kasa tank gibi,güvenlik donanımları süper...İşçilik ise 10 üzerinden 4... :sopalık:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Trend teybi olduğunu not edelim :)

Yaw o yakıştırmalar nasıl çıktı ? Çıkarmaya calistirmistir birisi. :D

Haberiniz yok sizin

Grimsi yapıştırmamı?O neyki?Bendeki Tit X donanımdı deri idi direksiyon...Direksiyonun 4 koluda krom metaldi!

Madmax çalışıyorum kardeşim rahatsı etme beni,,,Memurum dedim ya,,Senin gibi kariyer kadroda çalışıp dünyanın parasını almıyoz ,görev yolluğu almıyoz,ne evimiz vaaaar ne arabamız...Garibanız işte....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

dostum sana cok iyi bir haberim var bugün bir dergide okudum ECOKİNETİC anlayışı olarak ford 2012 de 105 ps dizel motorlar 3.5 litre mazotla 100 km yapıcakmış istersen onu bekle ha..rocker....calış seninde olur nazar etme nolur....pis memur........:)

tabiki seveceksin beni hertürlü alternatif yok cünkü bende seni seviyom .....mecburummmm .........:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bilmedigim için sizde hiç bahsetmemiştiniz sanırım iyi oldu aslında...ögreniyoruz işte.........:D

Adama bak yaaaaa,saat 18:30 a kadar ara vermeden tırt tırt tırt devletin bilgisayarında çet yapıyor,iş yoook güç yok tabeee..Sonrada müfettişlere sorsan,işleri çok zor...Bu müfettiş kısmısı hep böyledir,nerde beleş oraya yerleş,memurun en küçük hatsında geçir cezayı....Bu forumda da buldu beni bir tanesi,üstüne üstlük kanka olduk iyi mi... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

offf offf evdeyimmmmm evde......beleş yok........seni görmedimmi işin rast gitmiyor artıkın.

Demiştimki Ben FOCUS TİTX PLUS RED CANDY SEDANA 58 binde veririm 68 Binde...Türkiye şartlarına Focustan daha uygun bir otomobil bulan varsa beni ikna etsin o arabaya vericem o parayı...Yok çünkü...

bunları benmi yazdım zamanında söylediğin herşey birgün aleyine delil olarak kullanılır.işte......buda sana kapak olsun.cevir de bak bakalım BEDAVA yazıyormu hhahahah

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

offf offf evdeyimmmmm evde......beleş yok........seni görmedimmi işin rast gitmiyor artıkın.

Demiştimki Ben FOCUS TİTX PLUS RED CANDY SEDANA 58 binde veririm 68 Binde...Türkiye şartlarına Focustan daha uygun bir otomobil bulan varsa beni ikna etsin o arabaya vericem o parayı...Yok çünkü...

bunları benmi yazdım zamanında söylediğin herşey birgün aleyine delil olarak kullanılır.işte......buda sana kapak olsun.cevir de bak bakalım BEDAVA yazıyormu hhahahah

Ne o şimdi de eski yazdıklarımı mı kurcalamaya başladın Müflis Tüccar seniii....Doğru demişim abi...Ama ben orada ne yazmışım,eksiklikleri tamamlanmış focus 3 den bahsediyorum...İyice dikkatlice oku yazılanları kaaardeşiiiiim...Allah Allah yaaa..Hem ben Tencere,kova falan mıyım da kapak oluyor.... :):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu başlıkda genel şikayetlerinizi yazabilirsiniz.... uA_Y_C_A

------

Benim sattığım Focus 2,5 da o kadar çok işçilik hatası vardı ki,renaulta rahmet okutuyordu...Çoğunu Söylemeyeceğim ama şu kadarını söyleyeyim,daha 3.ayda ön sağ farı,1.senesinde de sol farı içten buğulanma nedeniyle değiştirttim...Deri döşeme koltuklarda çok fazla deriden kaynaklanan iz vardı,sıcaklık algılayıcı sensör 8.ayda traş makinası gibi çalışmaya başlamıştı..Vites topuzunun üzerindeki nikelaj silinmişti,vites körüğü çıkmıştı..bla bla bla....bir sürü şey var daha da yazmayayım..ama kasa tank gibi,güvenlik donanımları süper...İşçilik ise 10 üzerinden 4... :D

Benim araç 2007 model trend, 1 yıdlır ben kullanıyorum. Şimdiye kadar ne farları değişmemiş, tren olduğu için deri koltuk ve iz sorunum yok :D sensör sesine gelince ya bende o sensör yok yada sessiz çalışıyor :D Vites topuzu, direksiyon vs. 75,000deki bi araç için gayet iyi duruyor, yıpranma vs. yok şu an için. Aldım alalı rahatsız eden tek ses, kasis ve çukrularda sağ arka koltuktan gelen tiz bir ses. Oda koltuk boş olursa geliyor. Yoksa stabize yollarda bile takırtı tukurtu gelmiyor şükür. Şu ana kadar çok memnunum. Rocker sana focus görünümlü başka bir araç vermişler :D:P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim araç 2007 model trend, 1 yıdlır ben kullanıyorum. Şimdiye kadar ne farları değişmemiş, tren olduğu için deri koltuk ve iz sorunum yok :D sensör sesine gelince ya bende o sensör yok yada sessiz çalışıyor :D Vites topuzu, direksiyon vs. 75,000deki bi araç için gayet iyi duruyor, yıpranma vs. yok şu an için. Aldım alalı rahatsız eden tek ses, kasis ve çukrularda sağ arka koltuktan gelen tiz bir ses. Oda koltuk boş olursa geliyor. Yoksa stabize yollarda bile takırtı tukurtu gelmiyor şükür. Şu ana kadar çok memnunum. Rocker sana focus görünümlü başka bir araç vermişler :D:D

Sen Simdi paşam hemen arka koltukları açıp yatırıyorsun ve sabit kısımda kalan oturma demirine peçeye benzeri birsey sarıyorsun. İstersen birde bantlayabilirsin. Cok kalın yapma.

Birde Simdi süt balalım :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen Simdi paşam hemen arka koltukları açıp yatırıyorsun ve sabit kısımda kalan oturma demirine peçeye benzeri birsey sarıyorsun. İstersen birde bantlayabilirsin. Cok kalın yapma.

Birde Simdi süt balalım :D :D

Daha önce o koltuğu açıp altta U şeklinde bir plastik vardı onu sabitledim felan ama olmadı. Birde bunu deneyim bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.