Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

renkli cam

Burak Ş.

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar.. 6 aylık kırmızı bi focusum var ama cam filmi yaptrma konusunda hala kararsızım cunku gozumde canlandıramıyorum .. sankı kırmızının ustune guzel gıtmez gıbı gelıyor .. sızce nasıl olur ? olursa nasıl bı fılm derecesı olmalı cok mu koyu yksa bıraz acık mı olmalı ? ( yasagı dusunerek degılde uyumu dusunurek yardmcı olrsanız sevınırım )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba arkadaşlar.. 6 aylık kırmızı bi focusum var ama cam filmi yaptrma konusunda hala kararsızım cunku gozumde canlandıramıyorum .. sankı kırmızının ustune guzel gıtmez gıbı gelıyor .. sızce nasıl olur ? olursa nasıl bı fılm derecesı olmalı cok mu koyu yksa bıraz acık mı olmalı ? ( yasagı dusunerek degılde uyumu dusunurek yardmcı olrsanız sevınırım )

Tango kırmızı mı yoksa Colarado Kırmızı mı?Colarado kırmızı da iyi durmaz,ama tango kırmızı da mükemmel olur...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

bir polis olarak yaziyorum ki cemaatin a.k. her polis cemaatçi değildir böylede anilmak istemiyoruz çoğunluk olabilirler ama ben ve benim gibi birçok arkadaş var film olayina gelince cam filmi ceza unsuru olmaktan çikti bunu takip ediyor olmalisiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

BİR POLİS OLARAK YAZIYORUM Kİ CEMAATİN A.K. HER POLİS CEMAATÇİ DEĞİLDİR BÖYLEDE ANILMAK İSTEMİYORUZ ÇOĞUNLUK OLABİLİRLER AMA BEN VE BENİM GİBİ BİRÇOK ARKADAŞ VAR FİLM OLAYINA GELİNCE CAM FİLMİ CEZA UNSURU OLMAKTAN ÇIKTI BUNU TAKİP EDİYOR OLMALISINIZ.

Forum kurallarına aykırı TAMAMEN büyük harf yazmak yasaktır.

Arkadaşlar takip ediyordur elbetteki fakat siz yazılan yazıların tarihini kaçırmışsınız heralde :) 1 yıl önce kalkmamıştı bu saçma unsur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forum kurallarına aykırı TAMAMEN büyük harf yazmak yasaktır.

Arkadaşlar takip ediyordur elbetteki fakat siz yazılan yazıların tarihini kaçırmışsınız heralde :) 1 yıl önce kalkmamıştı bu saçma unsur..

ok büyük harfe dikkat etmemişim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...

Yeni yıl ile birlikte Cam filmi konusunda ne değişti? Bu gün Kahramanmaraş Afşin'de trafik polislerinin araçları durdurup cam filmlerini sökmelerini aksi halde cezai işlem uygulayacaklarını söylediklerine şahit oldum. Ne oldu ne değişti. ? ( işin ilginç yanı emniyet önünde park halindeki kendi araçlarının pek çoğunda film var)

Erkut Ertekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni yıl ile birlikte Cam filmi konusunda ne değişti? Bu gün Kahramanmaraş Afşin'de trafik polislerinin araçları durdurup cam filmlerini sökmelerini aksi halde cezai işlem uygulayacaklarını söylediklerine şahit oldum. Ne oldu ne değişti. ? ( işin ilginç yanı emniyet önünde park halindeki kendi araçlarının pek çoğunda film var)
Polis Arkadaşımlayım, o yazıyor şimdi; Suanda mevzuatta değisen birsey yok bunun il il değişik uygulamalar göstermeyeceğide aşikar.yapmış olduğumuz uygulamalarda film camlı araçlara bilindiği üzere trafik cezası ikinci defada yakalanması durumunda da film cam mevcut ise yediemin otoparka bağlama işlemi ve yeni ceza tutarı olarak ta 166 tl idari para cezası uygulanmakta malum bu cezalarda plakaya değil ehliyete yazılmakta ... Umarım konuya cevaben faydalı olmuştur iyi forumlar...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Polis Arkadaşımlayım, o yazıyor şimdi; Suanda mevzuatta değisen birsey yok bunun il il değişik uygulamalar göstermeyeceğide aşikar.yapmış olduğumuz uygulamalarda film camlı araçlara bilindiği üzere trafik cezası ikinci defada yakalanması durumunda da film cam mevcut ise yediemin otoparka bağlama işlemi ve yeni ceza tutarı olarak ta 166 tl idari para cezası uygulanmakta malum bu cezalarda plakaya değil ehliyete yazılmakta ... Umarım konuya cevaben faydalı olmuştur iyi forumlar...

mevzuatta değişen birşey olmadığı doğrudur fakat yargıtayın emsal kararı niteliğinde bir kararı mevcut polis arkadaşlarım isterse yazar kimse de niye yazdın diyemez mevzuat değişmediği sürece ama artık eskisi gibi polis arkafdaşlar yazma taraftarı değil çünkü yazsa ceza iptal olacak çünkü emsal karar mevcut

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.