Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Style Grafik Ekranını Değiştirebilirmiyim?

Hüseyin Erol

Soru

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Satılık bölümünde bu ekranı satanlar var bile, oradan bakabilirsiniz.

Birde çerçeve bulursanız tamamdır. Yani zor değil yeterki bu siteyi bile 10 dakika gezin.

Belki çerçeveye gerek bile kalmaz uyumludur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle merhaba... bu daha ilk mesajım umarım devamı gelir. sorunun yanıtına gelirsek zaten style ve titaniumdaki ekran aynı diye biliyorum. (tabi titaniumdaki sony ses sistemiyle karşılaştırmıyorsanız ) trend x ve trend modellerinde ekran küçük. en azından 2012 mayıs ayında arabayı aldığımızda böyleydi. ama fordun sitesinden baktığımda da bunun hala böyle olduğunu görüyorum. siz bir daha bakın isterseniz tabi daha almadıysanız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

öncelikle merhaba... bu daha ilk mesajım umarım devamı gelir. sorunun yanıtına gelirsek zaten style ve titaniumdaki ekran aynı diye biliyorum. (tabi titaniumdaki sony ses sistemiyle karşılaştırmıyorsanız ) trend x ve trend modellerinde ekran küçük. en azından 2012 mayıs ayında arabayı aldığımızda böyleydi. ama fordun sitesinden baktığımda da bunun hala böyle olduğunu görüyorum. siz bir daha bakın isterseniz tabi daha almadıysanız.

Yeni stylelarda ekran kucuk...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yeni style'da bluetooth modülü olmadığından ekran küçük olarak geliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.