Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C Max Ne Zaman Dokunmatik Ekran Ile Türkiyede Olacak?

Nazif Çelik

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Buradan kontrol edebilirsiniz; cmax (aralık 12).pdf.zip

şu üzerinde 6s formalı fotoğrafını oraya koyup gözümüze sokmak zorundamısın kardeşim,6s forumdamıyız,ford club'damıyız,biraz daha ciddiyet lütfen....

İkisi de değil. Bizden ciddisini bulursanız iletin bizde oraya gelelim haydi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Olasıdır ki Otosan dahil kimse hangi donanımın nasıl ve ne zaman geleceğini dair kesin bilgi sahibi olmadığından mesajlar konunun çevresinde dolanıyor.

6s forumdamıyız,ford club'damıyız,

Gökhan Bey Yakubun tanıdığı iseniz espri mahiyetinde algılamak isterim "ilk" mesajınızı, aksi halde talihsizlik diyeceğim...

Hoş geldiniz!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2013 Ağustos sonrası o da belki.

Focus'a Temmuz 2013 sonrası.

Dün Dolapdere Otokoç yedek parça ile konuştum; Tft ekran için ne zaman gelir; gelir mi; kaç lira olur hiç bir bilgimiz yok dediler.

Bir sorum var; Ford'un taktığı orjinal B-Xenon far üstündeki  gündüz farları led, değil mi? Geçenlerde burada bir konuda gördüğümüz gibi düz, tabiri caizse florasan gibi olanlar gibi değil?

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dün Dolapdere Otokoç yedek parça ile konuştum; Tft ekran için ne zaman gelir; gelir mi; kaç lira olur hiç bir bilgimiz yok dediler.

Bir sorum var; Ford'un taktığı orjinal B-Xenon far üstündeki gündüz farları led, değil mi? Geçenlerde burada bir konuda gördüğümüz gibi düz, tabiri caizse florasan gibi olanlar gibi değil?

TFT ekranı yedek parça olarak getirmek zorundalar artık tekno paket ile geliyor.

Aynen gündüz farları o LED'ler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

TFT ekranı yedek parça olarak getirmek zorundalar artık tekno paket ile geliyor.

Aynen gündüz farları o LED'ler.

Çabuk cevaba çok teşekkürler.

İki parça için de servisleri arıyorum ama yedek parça kısımlarına ulaşmak oldukça zor; pek açmak istemiyorlar sanırım... 

İnsan; " keşke alırken hepsini alsaydım da şimdi uğraşmasaydım " diyor mu? Diyor!  :kıhkıh:  ( Bütçe izin vermedi tabi, sadece hayıflanıyorum... )

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çabuk cevaba çok teşekkürler.

İki parça için de servisleri arıyorum ama yedek parça kısımlarına ulaşmak oldukça zor; pek açmak istemiyorlar sanırım... 

İnsan; " keşke alırken hepsini alsaydım da şimdi uğraşmasaydım " diyor mu? Diyor!  :kıhkıh:  ( Bütçe izin vermedi tabi, sadece hayıflanıyorum... )

Ekran için ve Led'li far için bu mesajıma bakabilir ve satın alabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.