Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

EA Sports , FIFA 12'de devrim yaratıyor!

Önerilen Mesajlar

Bende aynı şekilde 99 dan beri Fifa nın, 2001 den beride PES(wining eleven)'ın her serisini oynadım. Fifa99 görsel değildi, şimdikiler gibi oynanırlık düzeyide üstün değildi ama çok zevkliydi bana bu oyunları sevdiren ve hastası yapan seridir. Okulda kimse yenemezdi 99 da :D Fakat PES'i keşfettikten sonra bende fifa yı 2.plana atmıştım, lisanlı olması ligimizin olmasından dolayı ara ara oynuyordum fifa yı. Hala bende PES'i tek geçer Fifa ya yeğlerim fakat 2011 de iyileşmeye başlayan fifa 2012de gerçekten güzel iş çıkarmış. Pes ise 2010 daki güzel serinin üstüne pek bişey koyamadı.

Tabi birde işin şu tarafı var, PC de Fifa, Playstation da PES

playstation'ım olmadığından laptop'ta oynuyorum PES'i. mis gibi iki tane de joystick aldım. HDMI ile tv'ye bağlıyorum laptopu. playstation'dan farkı yok benim için.. :D

PS alacak bütçeyi boşa çıkarsam hemen bi gitar alıcam o da ayrı mesele.. şöyle bi epiphone les paul standard şimdilik işimi görür...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

playstation'ım olmadığından laptop'ta oynuyorum PES'i. mis gibi iki tane de joystick aldım. HDMI ile tv'ye bağlıyorum laptopu. playstation'dan farkı yok benim için.. :D

PS alacak bütçeyi boşa çıkarsam hemen bi gitar alıcam o da ayrı mesele.. şöyle bi epiphone les paul standard şimdilik işimi görür...

Bendede playstation yok amcaoğlunda PS2 var bazen getirir oynarız. Ben klişe lafı söyledim sadece ama bende pc olsun ps olsun pes den daha çok zevk alıyorum oynarken. Birde ben klavyede oynamayı daha çok seviyorum alışkanlık olsa gerek sanırım. Joystickde klavyedeki gibi oynayamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bendede playstation yok amcaoğlunda PS2 var bazen getirir oynarız. Ben klişe lafı söyledim sadece ama bende pc olsun ps olsun pes den daha çok zevk alıyorum oynarken. Birde ben klavyede oynamayı daha çok seviyorum alışkanlık olsa gerek sanırım. Joystickde klavyedeki gibi oynayamıyorum.

klavyede 2 pas yapmam mümkün değil.. pas yapsam orta yapamam :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bununla ilgili tam bilgim yok ama klavye ve joystick tuş ayarlarını Fifa 2011 deki gibi yapmak için. Fifa 2011 kurulu ise; Fifa11>game>fifasetup>fifaconfig.exe ordan joystick ve klavye ayarlarını yap sol analog tuşlarını normal yönlendirmelere ayarla. daha sonra belgelerim>>fifa11>>buttonDataSetup dosyasını belgelerimdeki fifa12 klasörüne kopyala.

Fifa 2011 kurulu değilse benim evdeki pcde buttondatasetup dosyası var. Akşam eklerim isteyen olursa.

Fifa 11 in setup buttondata'sını da kopyaladım sonuç değişmedi yine rs ters dönmüş durumda..

Bunun altındaki mesajlarda gösterilen herşeyi denedim yine olmuyo

Bundan önceki joistiğimde böyle bi sorun yoktu, joistiğin ismini değiştirip regedit'ten direk oynamıştım ama bigün sinirlendim ve o joistiği kırdım :kıhkıh:

Dün yine bi oynama isteği geldi gittim elektroworld den 30 liraya Kontorland markalı bi joistik aldım ama ne yazıkki oynayamıyorum..

Bu arada Pes ve Fifa kıyaslaması yapanlara; çok koyu bi Pes'ciydim Fifa hayatta oynamam diyodum ama Fifa 11 ve 12 gerçekten Pes'in önünde. Fifa oynadıktan sonra Pes atari oyunu gibi geliyo bana, denemeyenlere PS3 de Fifa'yı oynayın derim, pişman olmiycaksınız :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tevfik Abi bahsettiğin modeli kullanıyorum evet.

TV'den son derece memnunum.3D deneyimim henüz yetersiz.En son 3D maç izledim,fena değildi.Şahsen şu anki teknoloji ile 3D için henüz erken olduğunu düşünüyorum.

Benim önceliğim panelin esas vazifesi olan 2D görüntü işleme,netlik ve resim gösterim kalitesi.Bu konularda yeterince başarılı buluyorum.Almayı düşünüyorsan hazır fiyat dip noktayı bulmuşken tükenmeden almalısın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

toshiba cıkardı onu...gözlüksüz..olanı ama digerleride led tvlerden 10 kat görüntüsü iyi ve hızlı olanları cıkartıyor..ama 3d kısıtlı biralan tabiki ve yeni...aksiyon sahnelerindeki hareketlerin arkasından gelen gölgeler ve bulanıklaşma kötü şuanki teknolojide...samsung d8000 seriside sorunlu ölü pixel ve cerceveden ışık sızdırma ve bulutlanma çok varmış..bekliyelim ...napalım ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.