Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Led Denemesi Fikirlerinize İhtiyacım Var

Onur Solmaz

Soru

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Belki apaçhi işi diyebilirsiniz ama F1 ' lerin far yapısı far altı led'e çok uygun.Damla noktacıklı led alırsanız hoş duracaktır bence :smiley2k: Tabi parkları iptal ettirmek suretiyle.Asılda bazı araçlarada çok yakışıyor far altı led özellikle leon , 308

Şahsen F2 aracıma yaptırmam amerikan park'a yakışmazda zaten :naughty:

ben sadece fikir için söyledim.

Sizin uygulamaya yorum yapacak olursak , güzel duruyor fakat sisleri açtığınızda özelliğini kaybedecek o led.En azından yanlardan ikişer cm daha uzun yapabilirsiniz :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Belki apaçhi işi diyebilirsiniz ama F1 ' lerin far yapısı far altı led'e çok uygun.Damla noktacıklı led alırsanız hoş duracaktır bence :) Tabi parkları iptal ettirmek suretiyle.Asılda bazı araçlarada çok yakışıyor far altı led özellikle leon , 308

Şahsen F2 aracıma yaptırmam amerikan park'a yakışmazda zaten :)

ben sadece fikir için söyledim.

Sizin uygulamaya yorum yapacak olursak , güzel duruyor fakat sisleri açtığınızda özelliğini kaybedecek o led.En azından yanlardan ikişer cm daha uzun yapabilirsiniz :)

Yılda bir kez sis olacak da sis farını yakacak bunlar görünmeyecek; bu çok düşük olasılık, nede olsa sis farını hergün yakmak gibi birşey yok.

Bana kalırsa fena olmamış, hem karşıdakini rahatsız etmez hemde yakından hoş durur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yılda bir kez sis olacak da sis farını yakacak bunlar görünmeyecek; bu çok düşük olasılık, nede olsa sis farını hergün yakmak gibi birşey yok.

Bana kalırsa fena olmamış, hem karşıdakini rahatsız etmez hemde yakından hoş durur.

Ben her bindiğimde açtığım için kendi açımdan söyledim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.