Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kapanan Fabrikalar

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Fransa'da ise hükümet krizle boğuşan Fransız üreticisi Peugeot'ya da 7 milyar Euro'luk şartlı yardım önerdi.

2008-2009 yıllarında devletten 6 milyar Euro yardım alan Peugeot Citroen grubu, Fransa'daki fabrikalarından 8 bin kişiyi işten çıkartmayı planladığını açıklamıştı.

Bu arada bir diğer Amerikan otomobil üreticisi GM, Almanya'nın Bochum kentindeki fabrikasını 2016 yılına kadar kapatma kararı aldı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Ford bugün de avustralyadaki 2 fabrikasını kapayacağını açıkladı. 

Bu fabrikaları açık tutmak için hükümetten 1 milyar dolar kadar yardım almış, kendisi de 3.3 milyar dolar kadar harcamıştı. 

Ama olmadı.

Bir motor ve montaj fabrikası ekim 2016da kapanacak.  1200 kişi işinden olacak. 

Ancak avustralyadaki arge birimi kapatılmayacak ve buradaki çalışanlar (sanırım 1000 kişi civarı) yabancı modellerin gelişiminde yer alacaklar. 

Avustralyada yapılması beklenen gelecek nesil Everest SUV ve Falcon sanıyorum iptal olur. 

http://www.abc.net.au/news/2013-05-23/ford-president-confirms-plans-to-end-australian/4708400

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.