Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Sony Ön Panel Sökülmesi

Alparslan Kaplan

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Sökme sebebim sadece kamera takabilirmiyim onu kontrol etmek için :) :)

Kamera için ana ünitede bir giriş var mı; ben bakmayı unuttum. Benim ekranın arkasındaki 4 girişten bazılarının kamera için olabileceğini düşünüyorum ben.

Sendeki ekranın yakından fotosu var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben o parçayı söktüm ve yerine takmadım; 2 adet geçme yeri var elindeki metali araya sokup o geçme yerlerine bastırıyor ve öne çekiyor.

Parça üzerindeki geçme yerlerinin fotosunu çekip buraya eklerim; hemen anlayacaksın zaten ne yaptığını.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kamera için ana ünitede bir giriş var mı; ben bakmayı unuttum. Benim ekranın arkasındaki 4 girişten bazılarının kamera için olabileceğini düşünüyorum ben. Sendeki ekranın yakından fotosu var mı?

Bendeki sistem bu fabrikasyon sony

f5hp1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ne güzel duruyor sony yav...Yalnız sony li sistemin kablolarıda farklıymış o yüzden o ince tiz vızıltı sesi sonylerde yok..O vızıltı sesi motorun elektronik ateşlemesinden çıkan frekans sesi..Gaza bastıkça artıyor...Komple kablo tesisatını değiştirmekde oldukça külfetli ve zor bir iş....Orta konsoldaki subcenter ile arka kapı tweeterlarını falan da eklemek lazım....Şimdilik sadece sony çerçeve ve sony panelle idare edicez gibi gözüküyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ekranlar arasında hem büyüklük farkı hem de içerik farkı var.

Aydın bey işçilik farkı derken nasıl bir fark acaba işin açıkçası fotoğraf makinası çok iyi değildi görüntü iyi olmayabilir ama çözünürlük falan çok iyi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aydın bey işçilik farkı derken nasıl bir fark acaba işin açıkçası fotoğraf makinası çok iyi değildi görüntü iyi olmayabilir ama çözünürlük falan çok iyi

Iscilik degil icerik.

En basit saatin yeri farkli bak.

Bende sol kisimda explorer var mesela.Ama cozunurluk aynidir sanirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Konsoldaki extra hoparloru alirim ama kesip bicmeye kiyamiyorum konsolu.

Ya ne olacak aydın,kesmek dediğinde 2 dakikalık iş...Önemli olan o çizgilerin olduğu yerden kesmek...Bütün elektrikçiler yapar..Kapıya tweeter eklyen adam onu da keser rahtlıkla...Ben baktım ekran değişimi yaparken,öyle çok sert bir yüzey falan değil yumuşak plastik..Subcenter çıkışı da var arkada,tekl yapacağın subcenterın soketine o kabloyu takmak....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.