Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Hb Geri Görüş Kamerası

Alparslan Kaplan

Soru

Merhaba

Focus 3 için geri görüş kamerası takmayı düşünüyorum. Bu iş için renkli sony ekranım var

geriye kalan kamera ve modül'ün parça numaraları

Modül: CV6Z-19H405-B

Kamera:CV6Z-19G490-B

Merak ettiğim konu bagajın oradan müzik sisteminin oraya kadar tesisat varmıdır.

Eğer varsa Sony deki ekran kamerayı destekliyormudur.

Son olarak kamerayı ford dan değilde kaliteli farklı bir marka alsak uyarmıki ford da biraz pahalı

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

var zulasinda bir tane de ben almadim cunku onu gosterip tarif edecekmis parcalari getirtecegi adama... ben de bekliyorum su anda..paneli verdi umit, cerceve eksik su anda....ekrani da Mertol gondericek ... Bu isi hallettikten sonra da arka kapı hoparlorlerini kalteli hoparlorle degistirecegim ve arabayla ilgili en onemli sorunlarimi halletmis olacagim... ufak tefek seyler kalicak ondan sonra, jantlar degistirmek krom eksozt yaptirtmak falan gibi :)))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba

Focus 3 için geri görüş kamerası takmayı düşünüyorum. Bu iş için renkli sony ekranım var

geriye kalan kamera ve modül'ün parça numaraları

Modül: CV6Z-19H405-B

Kamera:CV6Z-19G490-B

Merak ettiğim konu bagajın oradan müzik sisteminin oraya kadar tesisat varmıdır.

Eğer varsa Sony deki ekran kamerayı destekliyormudur.

Son olarak kamerayı ford dan değilde kaliteli farklı bir marka alsak uyarmıki ford da biraz pahalı

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

hocam bu modulu nerden getirttin fiyat ne kadar bilgin var mi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Atila bey parçaları getirtmedim çalışmama olasılığı olduğu için ama isterseniz ebay dan getirtebilirsiniz 

Alparslan bey, ben Kanadadan 8'' orjinal SONY getirttim taktık baya uğraştık ama adapte ettik kablo tesisatını buldum focus 3'ün. Bir tek geri görüş kamerası ve GPS kaldı onlar için de modül gerekiyo. ABD fiyatları GPS için 60 dolar, kamera için 160 dolar. Kamera pahalı geldi bana sizin elinizde var mı nerden bulabiliriz. bu fiyatları e-bay dan aldım. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Alparslan bey, ben Kanadadan 8'' orjinal SONY getirttim taktık baya uğraştık ama adapte ettik kablo tesisatını buldum focus 3'ün. Bir tek geri görüş kamerası ve GPS kaldı onlar için de modül gerekiyo. ABD fiyatları GPS için 60 dolar, kamera için 160 dolar. Kamera pahalı geldi bana sizin elinizde var mı nerden bulabiliriz. bu fiyatları e-bay dan aldım. Teşekkürler

Maalesef bendede yok

Bu arada 8" sony yi toplam da ne kadara  mal ettiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

orjinal olmayan kamerayıda çalıştımışlar, 14 ve 15. pine görüntü verince çalışıyormuş diye hatırlıyorum bi araştırın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Maalesef bendede yok

Maalesef bendede yok

valla arkadasim kanadadan ebayden 300 dolara aldi cok uyguna geldi ama direksiyon media hub felan derken 500-600 dolara geldi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

valla arkadasim kanadadan ebayden 300 dolara aldi cok uyguna geldi ama direksiyon media hub felan derken 500-600 dolara geldi

Görüntüsünü alabilirmiyiz acaba? 

Çünkü bir çok arkadaş gördüm orjinal bu abi abd'den aldım deyip halbuki ilgisi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.