Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

K.Atatürk Plakalık Uygulaması

Eren_Öztürk

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Yalnız dikkat !!! Bu imzayı gören Atatürk Düşmanları ve Bölücüler arabanızı çizmek isteyebilirler...Türk Bayrağına Gıcık Olanlarla Atatürkümüzün isim ve imzasına gıcık olanların işbirliği yaptığı şu günlerde çok dkkatli olmak lazım ... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yalnız dikkat !!! Bu imzayı gören Atatürk Düşmanları ve Bölücüler arabanızı çizmek isteyebilirler...Türk Bayrağına Gıcık Olanlarla Atatürkümüzün isim ve imzasına gıcık olanların işbirliği yaptığı şu günlerde çok dkkatli olmak lazım ... :D

Katılıyorum aynen. Artık heryerde bölücüler var Türkiyenin heryerindeler daha 2 hafta önce başbakan geldikten sonra polis konvoyuna saldırı düzenleyip 1 polisimizi şehit ettiler. Allah rahmet eylesin. Takım bayrakları sticker larıda bulundurmamak gerekiyo araçlarda. Çizebilirler dikkatli olun . Bundan 7-8 sene önce arabamızın lastiklerini şişlemişlerdi Şırnak'ta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim krom imzayı içeri yapıştırmak istediğim için tdci yazısının üstünede aynı yazıyı yapıştırmak istemedim. Ön plakalığım krom zaten. Hürriyettin verdiği imzalardan bir kaç tane bende aldım duruyor fakat fazla yapıştırıp boğmak istemiyorum hemde herkeste aynı olduğunu düşündüğüm için plakalık şeklinde kullanmayı daha uygun gördüm.

Ses konusunda hiç bir problemi olmuyor sonuçta bagajda wofer vs. olmadığı için ses yapmıyor ve plakayı çok sıkı tutuyor.

Cmax aile tipi bir araç olduğu için orjinaline sağdık kalarak bir takım uygulamalar yapıyorum. Plakaların altında yumuşak süngerimsi bir şey var orjinalinden herkesin aracında varmı bilmiyorum o yüzden plakalıksız direk yapıştırmak yerine böyle kullanmayı tercih ettim.

Oturduğumuz semtte Bu tarz Atatürk düşmanı insanlar yaşamıyor. Her hangi bir durumdada aracımız full kaskolu :D

Ülkemin kurucusunun imzasınıda aracımda korkmadan taşıyamamakta ayrı bir sorun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Oturduğumuz semtte Bu tarz Atatürk düşmanı insanlar yaşamıyor. Her hangi bir durumdada aracımız full kaskolu :D

Ülkemin kurucusunun imzasınıda aracımda korkmadan taşıyamamakta ayrı bir sorun.

Dostum,Ankara Pursaklarda oturmuyorsan,Keçiörende,Altındağda oturmuyorsan,Sincanda oturmuyorsan büyük değil riskin... :D Maalesef öyle günler yaşıyoruz ki Atatürkçüyüm,Milliyetçiyim demekten korkar hale getirdiler insanı...Mazallah Ergenekondan içei bile atarlar adamı..Geçen gün bir arkadaşı polis durdurmuş,arka camında bu imza var diye cezayı basmış elemana...Neymiş,bu imza başka araçların dikkatini dağıtıcı unsurmuş,yassahhhkmış.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bahane işte ben sevmiyorum Atatürk'ü demiyoda dikkat dağıtıyo diyo işte. Önce merceksiz xenon kullananlar ve farı ayarsız olupta karşıdan geleni kör edenlere baksınlar onlar daha çok dikkat dağıtıyor. Sitemizdede kullanan arkadaşlar vardır elbet ama karşıdan geleni düşünün lütfen.

Doğma büyüme Ankaralıyım çok şükür o semtlerde oturmadım ve oturmayıda düşünmüyorum :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Dostum,Ankara Pursaklarda oturmuyorsan,Keçiörende,Altındağda oturmuyorsan,Sincanda oturmuyorsan büyük değil riskin... :naughty: Maalesef öyle günler yaşıyoruz ki Atatürkçüyüm,Milliyetçiyim demekten korkar hale getirdiler insanı...Mazallah Ergenekondan içei bile atarlar adamı..Geçen gün bir arkadaşı polis durdurmuş,arka camında bu imza var diye cezayı basmış elemana...Neymiş,bu imza başka araçların dikkatini dağıtıcı unsurmuş,yassahhhkmış.... :)

ben keçiörende oturuyorum hocam aynen dediğin gibi millet sanki canavar gibi bakıyor ama sökmem asla istediği kadar ceza yazsın hatta yedim bir kere :kop:

ama sökmem kesinlikle , böyle yobazlara ortalığı bırakacak halimiz yok ...:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben keçiörende oturuyorum hocam aynen dediğin gibi millet sanki canavar gibi bakıyor ama sökmem asla istediği kadar ceza yazsın hatta yedim bir kere :)

ama sökmem kesinlikle , böyle yobazlara ortalığı bırakacak halimiz yok ...:naughty:

:) :) :kop:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben keçiörende oturuyorum hocam aynen dediğin gibi millet sanki canavar gibi bakıyor ama sökmem asla istediği kadar ceza yazsın hatta yedim bir kere :)

ama sökmem kesinlikle , böyle yobazlara ortalığı bırakacak halimiz yok ...:kıhkıh:

:D:claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Siyasete girmemek için no comment :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.