Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Netbook Için Yardim

Önerilen Mesajlar

Az önce babamin aldiği yeni bilgisayari açtim ve kurmaya başladim. Birde ne göriyim bilgisayar windows değil :S Hayatimda istediğim halde hiç linux kullanmadim. Şuanda kitlenmiş durumdayim :) Windows olsa çatir çatir kullanirim ama linux olunca ben ekrana bakiyorum ekran bana. MeeGO denilen bir linux türü sanirim. Daha önce linux kullanmiş olan biri varsa yardimlarinizi bekliyorum. Mac olsa direkt Yakup Abiye danişicaktim ama :D .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgisayar Acer Aspire 5733 Notebook. Linux e de bir sempatim var öğrenmek istiyorum fakat tam anlamiyla kalem oynatamiyorum inanilmaz farkli :D İnternete girmeyi buldum allahtan mozilla var hazir. Güzelde bişeye benziyor ama kullanmasini bilene

Direk geri iade edin madem kullanmayı bilmiyorsunuz o işletim sistemini,yeni birşey öğrenecekseniz bu linux değil OS olsun bence ;)

Şirkette 1 aydir yatiyomuş kimse açip kurmaya yeltenmemiş o yüzden iade edemiyoruz maalesef

Dorukan G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.