Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aklimdaki Sorular Ve Arac Secimi

Ufuk G.

Önerilen Mesajlar

Cagatay cok sinirlencek ama focus dusunmuyorum :) b segmenti dusunmuyorum. 38-39 bin butceyle dedigim gibi sifir dizel bulma sansim yok. Onumde iki yol var sizce hangisi mantiklisi bunu sorsam daha kolay olcak sanirim :) Bu ara alirsam ikinci el 2010 Leon 1.6 stylance ya da Golf 1.6 Trendline 2012 alicam acaba bekleyip yeni kasalarla dusen fiyatlarla TSI mi alsam, TSI lar gelecegin teknolojisi malum.(O zaman TSI motora LPG uygulamasi da baslamis olur diye tahmin ediyorum) Simdi 1.6 leon veya golften birini alsam cok deger kaybeder mi 1-2 seneye uzun sureli kullanmayi pek sevmiyorum degisimden yanayim. Son olarak da yeni kasa cikinca 2010 leon 1.6 TDI lar 40 civarina cekilir mi sizce ?

Ayrica astra 1.6 edition dediginiz astra j kasa mi eger j kasa 38 binse kesinlikle dusunebilirim. Ama j kasa o fiyatlara gormedim hic ikinci el bile.

Ufuk G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ufuk farklı karakterle gözümüzü yaşlandırma olur mu canım benim.

Motor lpg uyumlu kim diyor uyumsuz ayrıca öyle indirim yapmıyorlar zaten piyasa amaçlı indirdi adamlar en son moderatörümüz yusuf abi aldı liste fiyatına.

Gelecek ile ilgili soruları genelde o araçların sahipleri ve çevreleri daha iyi tutturabilir ne de olsa kain değiliz ayrıca ben niye kızayım canım senin tercihine zaten benimle aynı kafada olsan megane almazdın :zha: keh keh keh

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O karakterler laptopda cok guzel duruyo da telefonda sikintiliymis simdi telefondan girince farkettim :) kusura bakma cagatay :mad::P

Astra j 1.6 motora LPG montajlaniyor onda sikinti yok ama bi 1.6 hitler motor degil yani montaji sonrasi sikintiliymis. Onerilmiyormus. Bilemedim.

Cevaplar bu kadar mi arkadaslar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.