Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

White Dg Focus Adım Adım St Dönüşümü...

Önerilen Mesajlar

• 2 yıl sonra...

Biraz Focus Clubden Bazı sebeplerden Ötürü Geri Kalmıştım Arkadaşlar. Aracımın Yeni Resimlerini Paylaşmak İstiyorum. Bu olamadığım zamanlarda Aracıma Eibach 3,5cm Spor yay, Orjinal Mercekli Farlar, Arka WRC Tampon eki, Vossen CVT 17inç jant lastik takıldı. Daha sonra CVT den memnun kalmadığım için Range Rover Sport Jantı buldum ve onları taktım. ELM 27 OBD Cihazı ile Ford ECO mod etkin hale getirildi. RadyoCD çalar Yolbigisyar ekranına entegre edildi. Ses Sistemine El attık. Blaupunkt VR2100 Anfi, Sony Teyp, Sony 1200W Slim Bas yaptık. Şimdilik yapılanlar bunlar yapmaya devam ettikce burdan paylaşmaya devam ederim inşallah. Herkese Hayırlı Forumlar.

byDNo0.jpg

Orjinal ST Logomuz ve Nurburgring Logomuz
dX3YVr.jpg
Range Rover Sport 18'' Jantlar + Continental Sport Cont.2 225-40-18 Lastikler + Eibach Sportline 3,5 Spor yaylar
5Y7WOl.jpg

A37Blr.jpg

0ynO5o.jpg

J3A0dY.jpg

Xdkayk.jpg

byDnjb.jpg
Son Resim de Vossen CVT Takılı iken olan fotograf.

Özgür Turhan tarafından düzenlendi
eksik bilgi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.