Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Pops A Dent Kaporta Göçük Düzeltme

Tolga K

Önerilen Mesajlar

bugun arakadaşımın arabasında denedik park halindeyken arka çamurluğun oraya vurmuş birisi aldık denedik :) hasar çok köşede olmadıkça işe yarayan bir alet :) nette biraz daha daha gelişmişleri var cesaret edip o kadar para veremedik 20 tl ye aldık. içinden silikon tabancısı ve silikonlarıda çıkıyo. boyaya herhangi bir zarar vermedi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim kaputtada vardı aynı o şekil göçük babam kaputu kapatmış kilit otursun diye bastırınca içine göçmüş :) Kaportacıya yaptırdık 70 ve ya 100 lira almıştı yanlış hatırlamıyosam. Bu tür çekme işlemlerinde orijinal olmayan boyada çatlama oluyormuş kaportacı söylemişti eğer boyanız orijinal değilse tavsiye etmem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bi fırsat sitesinden 10tlye almıştım(marttı sanırım etraf karlıydı) benim göçükte işe yaramadı(oldukça büyük ve köşedeydi bulunsun diye aldım gerçi) servis epey bi fatura çıkarmıştı.

Kitin çalışmasını sağlayan silikonu tabii, harici olarak bulabilirmiyiz acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

silokunu harici olarak bulursunda zaten içinden 2 adet silikon çıkıyo :) tek seferde çektik biz göçüğü :) ama dediğin gibi tam köşede ve saç mı diyim artık ne oluyosa o eğilmişse çekiç ve ustalık gerekiyo. orjinal olmayan boyaya nasıl bi zarar verir orasını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
bi fırsat sitesinden 10tlye almıştım(marttı sanırım etraf karlıydı) benim göçükte işe yaramadı(oldukça büyük ve köşedeydi bulunsun diye aldım gerçi) servis epey bi fatura çıkarmıştı. Kitin çalışmasını sağlayan silikonu tabii, harici olarak bulabilirmiyiz acaba?

HOCAM BENİMKİ DE TAM KÖŞEDE SÜRTMEDEN DOLAYI GÖÇÜK VAR TAVSİYE EDER MİSİN ?  

FİKRİNİ SÖYLERSEN SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER ... :)

p8261022.jpg

p8261021.jpg

Yakup Çağatay tarafından düzenlendi
TAMAMEN büyük harf kullanmak YASAKTIR. KULLANMAYINIZ. Tekrarı halinde ceza uygulanır.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.