Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Galaxy S3 Rekoru

Önerilen Mesajlar

Apple da adamlar boşuna kazanmıyor bu kadar paraları ne diyim sana yakup i phone unla sana mutluluklar :)

Sağol canım...Ben işimi bilirim sen beni düşünme...kimsenin elinde i4 yokken ülkeye getirip trajını yaptık biz ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O yukardaki kıyas a bakıp akıllı telefon alan varsa benle muhatap olupta hiç tartışmasın açık ve net.

Bak biz şunu yapalım olay bitsin Galaxy s2 nin sadece ekranını alalım s3 e takalım onada işletim sistemi olarak ios u kuralım herşeyiyle 10 numara 4x4 bir telefonumuz olsun.Hem bu tartışmalarda son bulsun :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

S2 mi kaldı ya? S3 kıyası isteriz...

Tartışmaları takip etmedin sanırım :) S3 ü yaptılar herşeyiyle on numara ama ekranını şişirdiler malesef.Ben s2 den s3 e geçiş yapıcakken sırf s3 ün ekranı yüzünden note 2 yi bekler oldum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boş verin bunları

İyiymiş bu çıkmadı ama değilmi piyasaya.Dedim ya ister htc ister galaxy ister i phone kim daha iyisini yaparsa onun yanındayım.

Mesela şu an bir telefon almak zorundasın mutlaka deseler.O zaman şu an için mutlaka tercihim htc one-x olurdu

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyiymiş bu çıkmadı ama değilmi piyasaya

peki s2 den memnunsun ve çalışıyor makine s3 alman niye gerekiyor yani s3 alcın...hani egede bir laf vardır..fatmacıgın şeyinimi yapıcak bir bilsem...ciddi soruyorum bunu..yani bu kadar cok telefon değiştirmek niye...bilmek istiyorum :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok çıkmadı.Amerika için sanırım, fake de olabilir.

Bu donanım için yeni işlemci kullanma şartı var çünki mevcut işlemciler de maksimum 1280 e 720 çözünürlük destekleniyor.Ve mevcut full hd kayıtlarda mevcut işlemcilerle maksimum 30 kare saniye çekim yapabiliyor 60 kare saniye çekim için çok daha yüksek işlemci ihtiyacı var.

Şu an samsung exynos 5 işlemcisini çıkardı ama yüksek ihtimalle note 2 kullanmıycak.Anca s4 te kullanılır bu htc onun karşısına çıkaracağı model olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki s2 den memnunsun ve çalışıyor makine s3 alman niye gerekiyor yani s3 alcın...hani egede bir laf vardır..fatmacıgın şeyinimi yapıcak bir bilsem...ciddi soruyorum bunu..yani bu kadar cok telefon değiştirmek niye...bilmek istiyorum :blink:

Abi benim telefonu hanıma vericem o yüzden yoksa telefonumdan şikayetçi değilim.Hem hanımın istediği olucak hemde benim telefon note 2 ye terfi edicek bi taşla 2 kuş :) :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu donanım için yeni işlemci kullanma şartı var çünki mevcut işlemciler de maksimum 1280 e 720 çözünürlük destekleniyor.Ve mevcut full hd kayıtlarda mevcut işlemcilerle maksimum 30 kare saniye çekim yapabiliyor 60 kare saniye çekim için çok daha yüksek işlemci ihtiyacı var. Şu an samsung exynos 5 işlemcisini çıkardı ama yüksek ihtimalle note 2 kullanmıycak.Anca s4 te kullanılır bu htc onun karşısına çıkaracağı model olabilir

Bunu facebook'da gördüm. Yeni üst model tegra 4 ile gelecek. Arada bir one x plus falan çıkarırlar belki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buda i phone 5 gibi olmasın youtube da videoda gösterip gösterip çıkarmadıkları gibi

Bu 4g Amerikan pazarı içindir. Mevcut bazı modelleri de sadece Amerika'da satılıyor zaten. Çok kesin bilgim yok ama tasarım ve donanım olarak güzel. One x için jelly bean bekleniyor. Kernel değişecek. S3'ün üstüne çıkacakmış test sonuçları.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.