Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Galaxy S3 Rekoru

Önerilen Mesajlar

,Bir çok alanda faaliyetlerine hız kesmeden devam eden dünya devi Samsung, bu yıl için ikinci çeyrek mali raporunu resmi olarak yayınladı.

Bu dönemde akıllı telefon satışında 50 milyon barajını geçen Samsung bu alanda en büyük rakibi olan Apple’ı ikiye katladı. 10 milyondan fazla Galaxy S3 satışı gerçekleştiren şirket, geniş ürün yelpazesi sayesinde bu rakamı geçeceği söyleniyordu.

Buda lin ki

http://www.androidtu...rler-galaxy-s3/

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birkaç ay içinde 10 milyon S3 satıldı. Tek model...... Günde 190bin adet satılıyor diye duymuştum. Pek sevemedim Samsung telefonları ama 190bin adet telefonu bir günde satacak üretim, dağıtım, satış ağı karşısında saygı duymak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normal hemde çok , 100$ a akıllı tel var. Sözde akıllı tabi

Ben bi aptallığını görmedim :)

Şaka bir yana ufak tefek aptallıkları oluyor androidin ama zamanla düzelecek eee daha yeni çıktı ios gibi kaç yıllık program değil :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bi aptallığını görmedim :)

Şaka bir yana ufak tefek aptallıkları oluyor androidin ama zamanla düzelecek eee daha yeni çıktı ios gibi kaç yıllık program değil :)

Sonuç olarak dediğim yanlış değil dimi? :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

100 dolarlık android telefon biraz yavaş ve arayüzü eskidir, ama grafik işlemler hariç pahalılarla hemen hemen aynı işi yapar. Zaten akıllı davrandıkları yer burası, milyonlarca insan var ve çoğunun 600-700 dolarlık telefon alma şansı yok. Büyük pazar.

Bu arada farklı bir bilgi veriyim. 2 ipad satışından elde edilen kar 1 iPhone satışından elde ediliyormuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Androidin ios kadar düzgün çalıştığını hiç iddaa etmedim zaten dedim ya biraz zaman ver emin ol böyle giderse 5 seneye ios havasını alıcak android karşısında :)

Ferhat abi tek cevabım su daha da uzatmam,

İvme her zaman aynı sekilde gidemez(gitmez degil gidemez)

Digerleri boş durmuyor Apple eleştirilen seyleri yavaş yavaş yok etti biraz araştır bak :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrar ios android tartışmasına dönmeyelim. Fakat Jelly Bean işletim sistemi kalitesi olarak ios'un önünde olacak. Zaten arayüz ve akıcılık şu anda bile oldukça iyi. Dahada optimize ediliyor. Android'in problemi çok üretici ve çok cihaz var. Haliyle hepsi aynı kalitede değil. Fakat üst modeller ios'u geçmiş durumda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Android'e beyin lazım.

Geliştirici beyni ;)

Kabul et çok iyi gidiyorlar. Marketide temizlemeye başladılar. Bilmediklerinden değil, müşteriyi çekmek için bazı şeyleri serbest bırakıyorlar. İos güncellemesi geldiğinde bu kadar mı yani diye bakılma sebebi android'in yapabildikleri. Tek sıkıntı üretici çokluğu ve farklı kalitede cihaz üretilmesi. Bir de hızlı gelişen chip teknolojisine göre sürekli update geliyor. Cihaz ömrü kısa oluyor. (bir çeşit kullanıcı için, herkes önemsemez)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kabul et çok iyi gidiyorlar. Marketide temizlemeye başladılar. Bilmediklerinden değil, müşteriyi çekmek için bazı şeyleri serbest bırakıyorlar. İos güncellemesi geldiğinde bu kadar mı yani diye bakılma sebebi android'in yapabildikleri. Tek sıkıntı üretici çokluğu ve farklı kalitede cihaz üretilmesi. Bir de hızlı gelişen chip teknolojisine göre sürekli update geliyor. Cihaz ömrü kısa oluyor. (bir çeşit kullanıcı için, herkes önemsemez)

Rekabet iyidir çalışsın eşek herifler.

Biz prestij'e devam. Apple :)

Apple 5 yıldır major degisiklik yapmadı bunu unutmamak lazım :)

Eylül'ü bekliyoruz bakalım..

Konu işletim sistemine gelirse kullanıcı tercihi sonucu belirliyor. Bu kadar basit aslında.

Gercekten akıllı ve is gören sorunsuz olmak isteyenler iOS'dan vazgeçmez..

Su gercegi de unutmayalım bu telleri alanların cogu belki de hepsine yakını telefonu kullanmayı bilmiyor. Bir cogu laf olsun diye satın alıyor..

Bu sebeple satış rakamı vs hikaye geliyor Apple mesela çok ekmek yedi ismiyle. Hak eder etmez . Bizi bağlamıyor bunlar..

Bana vereceği uygulama ve verimliliği önemli.

Ram ram ram diyenleri mesela anlamıyorum kardesim ben daha hiç ram azaldı diye kasıldıgını görmedim.

Apple iste dusuk koyuyormus ( eee yetiyor )

Yani daha karşılaştırmayı dogru düzgün anlamadan yapan kişilerle yeri geliyor tartışıyorsun..

Bu sebeple kısır tartışmaya benden son nokta.. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Apple eleştirilen seyleri yavaş yavaş yok etti biraz araştır bak

Bi ekranını ve boyutunu değiştirmiş ama işin komik tarafı apple yeni ekranlarını kime yaptırıyormuş bi araştır ama sonucu öğrenince şok olma :)

Benim diyeceğim birçok şeyi engin arkadaşımız söylemiş sana ben tekrar etmiyeyim.

Jelly bean ios un tozunu attıracak az kaldı bekleyelim görelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.