Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focusun Sol Taraftaki Konsol Çıkıntısı ?

Guest Koraycan

Soru

Arkadaşlar sol taraftaki farları ayarlayan yuvarlak düğmenin olduğu konsol çıkıntısı benim gibi boyu 1.90 boyu olan arkadaşlar için rahatsızlık veriyor mu ?.....tamam koltuğu geriye atınca falan oluyor ama , bu seferde direksiyondan fazla uzaklaşmış gibi olmuyor muyuz....boyu uzun olan arkadaşlar bu konuda ben bilgilendirsin ...ciddi bir sorun olarak görüyor musunuz bunu ?

( yönetimden ricam bu başlığım lütfen kalsın , diğer sorunlar gibi bu da bir başlık sebebi )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

onur huzur ve irfanı seyret ibret al birz gülelimde koş git hemen...
gülelim biraz falan dediniz de , uzerime alındım ..neyse pardon..

boyunuzdan dolayı mı focus almadınız....özellikle sizi de konsolun o sol çıkıntısı mı rahatsız etti ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

boyunuzdan dolayı mı focus almadınız....özellikle sizi de konsolun o sol çıkıntısı mı rahatsız etti ?

Ne aldın peki diye sorsana ? çok dalaşma ona :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şimdi anlaşıldı...onura dedim ben gülelim köşesine git diye...

yani içine bindiğimde spor bir yapısı vardı koltuklar sürücüyü sarıyor falan ama binerken de carpıyorsunuz dikkat etmeniz gerek cogu kişi bu konuda hemfikirdi..bende oglumda uzun boyluyuz..focus 2.5 genişti..kimse otokoçta vermek istemedi..abi git senin araba geniş diye..jetta higline düşnüdüğünüzü yazmısınız aynı paraya yaklaşık passat comfortline alırdım demek istedim...tabiki arkadaşların dediği gibi sizin kararınız alıp ta cokmemnun olan kişilerde var....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şimdi anlaşıldı...onura dedim ben gülelim köşesine git diye...

yani içine bindiğimde spor bir yapısı vardı koltuklar sürücüyü sarıyor falan ama binerken de carpıyorsunuz dikkat etmeniz gerek cogu kişi bu konuda hemfikirdi..bende oglumda uzun boyluyuz..focus 2.5 genişti..kimse otokoçta vermek istemedi..abi git senin araba geniş diye..jetta higline düşnüdüğünüzü yazmısınız aynı paraya yaklaşık passat comfortline alırdım demek istedim...tabiki arkadaşların dediği gibi sizin kararınız alıp ta cokmemnun olan kişilerde var....

Mondeo varken ne passat'ı..

Dandik jetta araba mı ? otokoç çok anlamıyormuş arabadan..kriter onlar değil biziz biz..bakma elalemin lafına..

Focus 3 dar mış , focus 2 geniş miş..

Bunu diyenler eline mezura alsın ölçsün öyle konuşsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

golf alıyordum biriki dombili aaaaaa uuuuuu yooooooo deyip soguttu..alfa q alıyordum deli yaptılar..jetta meksika işi alma dendi..kaldım öle gittim ogluma ev aldım şimdi 131 alıcam... :kıhkıh:

Golf arkası focus'dan genişse, ben birşey bilmiyorum...

Demedi mi otokoç'da ki adam golf dar alma diye..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

golf alıyordum biriki dombili aaaaaa uuuuuu yooooooo deyip soguttu..alfa q alıyordum deli yaptılar..jetta meksika işi alma dendi..kaldım öle gittim ogluma ev aldım şimdi 131 alıcam... :kıhkıh:

Tevfik bond isi 131 aston Mart'ın görünümlü :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

golfün önü geniş len...hemde gögüslüğü sıkmıyor insanı...önden bahsediyoruz...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

golfün önü geniş len...hemde gögüslüğü sıkmıyor insanı...önden bahsediyoruz...

Seni sıkıyor olabilir ama başkasını sıkmıyor,

o tasarım beğeniye kalmış, üstüne değmiyor ki .. yani kişisel tercihdir bu eksiklik veya artı bir olay değil.

Bu budur fazla kurcalamaya gerek yok..otokoç'a söyle onlar anlatır :D

Edit: demeyi unuttum o yaşlı vw konsolunu beğenen adama zaten bişey denmez :D boşuna yazdık .. pehh...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Seni sıkıyor olabilir ama başkasını sıkmıyor,

o tasarım beğeniye kalmış, üstüne değmiyor ki .. yani kişisel tercihdir bu eksiklik veya artı bir olay değil.

Bu budur fazla kurcalamaya gerek yok..otokoç'a söyle onlar anlatır :D

tabiki arkadaşların dediği gibi sizin kararınız alıp ta cokmemnun olan kişilerde var....yazmışık iyi oku hem ne karısıyon sen bana yaa...düş yakamdan..güvenlik alın şunu başımdan...bişi yazamıyorum ya inzibat gibi başıma dikiliyor hemen.... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.