Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Jetta Ile Focus Takas Hk.

Unsal gumus

Önerilen Mesajlar

herkese iyi akşamlar iyi forumlar inşallah uygun yerde açıyorumdur konuyu, eğer yanlış yerdeyse admin arkadaşlar gerekli yere taşırlar sanırım...

Geleyim soruma bende şuan kullanmakta olduğum 2006 model volkswagen jetta comfortline var kilometresi 127000 de ve LPG li aracı aldığım galeride 2008 model focus TDCI var titanium modeli diye yazıyor sahibindende ilanıda var isterseniz linki verebilirimde sizce takas etmelimiyim ne dersiniz yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Focus GarajıFocus II" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sinifinin-en-donanimlisi-ford-focus-1-6tdci-titanium-sedan-94287780/detay

ayrıntılarda yazmış değişen ve boya var diye ancak bu araçta park sensörü standart değilmi sonradan takılmış gibi geldi bana ve ESP yazmış ayrıntılarda bu arabada varmıdır acaba

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinde...-94287780/detay

ayrıntılarda yazmış değişen ve boya var diye ancak bu araçta park sensörü standart değilmi sonradan takılmış gibi geldi bana ve ESP yazmış ayrıntılarda bu arabada varmıdır acaba

Bu araba makyajlı kasanın ilk gelen arabalarından..

park sensörü x paket ile var yani standart değil bunda..Esp olabilir de olmaya bilirde..Yol bilgisayarında ki menü de var mı diye sorun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani sizce takas etmelimiyim şuanki araımda hiçbir sıkıntım yok ama focus ilk almak istediğim araçtı o nedenle düşünüyorum

Şuanki aracından sıkıntın yoksa daha temizini bulmak için bekle derim.

izmirin neresindesin?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

daha az km li ve değişeni olmayan başka bir F2.5 bulabilirsiniz sanırım. Benim fikrim aracınızı nakite çevirip, sizinde gerekirse 1-2 bin fark vererek daha temzini bulmanız yönünde. Hem fiyat olarakta bana biraz pahalı geldi 37.500 tl

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.