Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Film Fragmanları...

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Ofisdeki arkadaş filmi anlatırken gülmekten öldük, çok saçmalamışlar :)

Film başlarken giriş falan süper, 5 dk geçti ne oluyoz dedim ya. Sonu zaten felaket... İşlenen konu abesti bana göre...

Sonunda bi ara Hristiyan ilahisi çaldı sonra Allahu ekbere döndü müzik... Türk-İngiliz kardeşliği, Hristiyan - Müslüman kardeşliği ne arasan vardı :D

ya o hakikaten öyleymiş.. gidilecek gibi değil dediler..

Sinemaya vereceğin 10 liraya yazık, o kadar söylüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alperen hatırladım efe kurultayında bir slayt vardı zeybek ateşi yakılıyor temsili tüm türk boylarının temsilcileri orda adam çok güzel söylemişti Alperenim falan da ondan kaldı..aklımda...Tolga Candar gelmişti konsere çok güzeldi gerçekten...

tam 01.52 de söylüyormuş and içenler ALPEREN oldular...bunadım ama nsıl hatırlıyorum hayret...

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tüm ümdimi bu filme bağladım salak salak filmler yerine bu fragmanı yüksek sesle seyrediyorum hd görüntüsü ve sesi olursa 1.30 saatlik filmden etkileyici kalbimin ritmini bozuyor ...cünkü hele sinemada izleyince...SKYFALL

soundtracını ADELE seslendirmiş...

http://www.youtube.com/watch?v=gnwWXxhOcXo

tralier müziği.....

http://youtu.be/NdCLQIJOf2s

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya Alperen İMAX diyor canım benim...yok öle bir sinema perdesi ve ses....seninki gibi cep sinemasına gitmiyor Lordumuz... :kıhkıh:

Sanki sinema salonuna ortak oluyoz ha :D Altı üstü 1.5 - 2 saatlik film izleyip çıkacak :D

Efektsiz film olduktan sonra imax olmuş neyleyim...benim evde ki samsung bile yeter efektsiz filme :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hadelen mundarcı kedi....diyarbakırda git yarın sbah ciger ye kahvaltda özlemişin sen uzanmayı... :kıhkıh:

Öğlen yedim ciğer ya :yemek: kaçar mı bizden...

Yarın evimde mis gibi yapacam kahvaltıyı... En lüks otellerde bile çıkmıyor bizim hanımın elinden çıkan kahvaltı gibisi ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya Alperen İMAX diyor canım benim...yok öle bir sinema perdesi ve ses....seninki gibi cep sinemasına gitmiyor Lordumuz... :kıhkıh:

Sanki sinema salonuna ortak oluyoz ha :D Altı üstü 1.5 - 2 saatlik film izleyip çıkacak :D

Efektsiz film olduktan sonra imax olmuş neyleyim...benim evde ki samsung bile yeter efektsiz filme :naughty:

hakikaten efektsiz filmlerde IMAX'in çok da bir katkısı yok ama yine de hakikaten perdesiyle ses sistemiyle mükemmel.. kristal berraklığında diyorlar ya, aynen öyle.. battleship ve the dark knight rises'ı IMAX'te izlemiştim. mükemmel.. en tırt filmi bile beğendirir adama..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hakikaten efektsiz filmlerde IMAX'in çok da bir katkısı yok ama yine de hakikaten perdesiyle ses sistemiyle mükemmel.. kristal berraklığında diyorlar ya, aynen öyle.. battleship ve the dark knight rises'ı IMAX'te izlemiştim. mükemmel.. en tırt filmi bile beğendirir adama..

Ondan şüphem yok zaten, mutlaka süperdir....

İzmir'de de yoktu galiba bu zımbırtıdan demi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Looper isimli filme gittim..

Bruce Willis ve Inception'dan hatirlayacagimiz Joseph Gordon Hewitt ile Emily Blunt oynuyor.

Film temel olarak zaman yolculugunu işlemiş.

Terminatör serisine cok benzeyen bir ana karakter catismasi iceriyor.

Ama aksiyon deseniz degil, dram deseniz degil, felsefik deseniz degil.

Filmde belirli bir zaman ve mekan örgüsü kurulmamis. Gelecek algisi verilemiyor. Elbette parlak elbiseler ve isiklar beklemiyordum ama ne bileyim tam olmamis gibi. Hele hele gelecekte zaman makinesinin kullanilma amaci inanilmaz sacma. Diyaloglar cok uzun ve bayik. Cok kotu bir film diyemem ama bekledigim gibi cikmadi. Eger cok cok izlemek istiyorsaniz beklentinizi biraz dusuk tutun derim ben...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende Taken 2 Takip İstanbul filmine değineyim böyle aptalca kurgu görmedim tamamı sacmalık türkiye sadece camiden oluşuyor polis arabalarımız 131 ve dolaşlan kadınlarımızın hepsi çarşaflı ve iğrenç şekilde sanki bir arap ülkesiymiş gibi yansıtılmış ülkemiz çok kötü bir senaryo ile birleştirilip çalan müziklerde istanbulun merdivenaltlarındaki igrenc dükkanlar ile eski varoşların sokak aralarında geçerken çalan orhan gencebay birzamanlar bende sevdim gibi tırıvırı bir film ayıp etmş luc besson mu dur nedir lavuk acayip kıl kaptım...

Looper izledim tırt bir film .....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.