Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Formula 1 İstanbul'a veda ediyor

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Abicim hiç gerek yok focuslarımız zaten kral yol tutuyor :D Yaz geldi mecbur açacaklar körfez pistini özel site ve dergi organizasyonları time trialler başlar :D basarız gideriz :D 5 dk ya 90 lira vereceğinde tam güne 150-200 lira veririz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İleri sürüş teknikleri eğitimi bencede çok faydalı bir eğitim. ESP konusundada demiştim zaten

O eğitimi aldıktan sonra yolda güvenlik anlamında ap ayrı bir sürücü oluyorsunuz. Bazı şeyleri daha erkenden kestirmeye başlıyorsunuz. Çünkü pratik eğitimden önce uzun bir teorik eğitim alınıyor ondan sonra prtik eğitime geçiyor. Fiyatları 800 tl civarlarında değişmekte. Almak isteyen olursa yardımcı olabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dünyada futboldan sonra en fazla izleyiciye sahip spor dalı olan F1 gibi bir organizasyonu 26 milyon dolar için vazgeçmek çok acı bir durum çünkü ülke tanıtımı açısından çok yararlı olduğunu düşünüyordum ama bu hükümet öyle aynı piste dönen araçlar pek ilgilerini çekmez.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 Nisan 2006 da Antalya draglarına olan kazadan sora o zamanın spordan sorumlu devlet bakanı pistin o bölümünde viraj yoktu nasıl oldu anlamadım diye komik bir açıklama yapmıştı. :D Bu ülkede motorsporları gelişmez :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.