Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Kapı Kilitlenme Sorunu

Emre D.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

yok öyle güzel bişey de yarın ekliyim istiyorsan nasıl bi foto isterseniz

Resmi görmeden yorum yapamıyorum da ben :) Artık bir şekilde görelim yeterli

Sizin araçda yaklaşınca kapıları açma özelliği vardır belki :fikir:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bigün geldiğimde arabayı bulamıyacağım diye korkuyorum

Bence cebindeki anahtara sahip çık, araçta kendini kitleme özelliğide var..

Ya arıza var yada sen kapatmıyorsun, haberin yok..Bize sorma servis'e git derim.(kendinden eminsen :D )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bence cebindeki anahtara sahip çık, araçta kendini kitleme özelliğide var..

Ya arıza var yada sen kapatmıyorsun, haberin yok..Bize sorma servis'e git derim.(kendinden eminsen :D )

Aynen bak cebimde yanlıslık acılmıs olsa kendi kendini kitler tekrar kapattığıma eminim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu konuyu çok konuştuk bazan focus 3 ler yanlışlıkla açılınca kendi kendine kilitlemeyi unutuyor . hatta bir seferinde samsun otokoç serviste de görevlilere gösterdim aracı açtım araç kendini tekrar kilitlemedi . bir yorum da yapmadılar bunla ilgili merkezden bir mail almadık yazalım merkeze dediler ama benim focus un ömrü vefa etmedi cevabı beklemeye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bu konuyu çok konuştuk bazan focus 3 ler yanlışlıkla açılınca kendi kendine kilitlemeyi unutuyor . hatta bir seferinde samsun otokoç serviste de görevlilere gösterdim aracı açtım araç kendini tekrar kilitlemedi . bir yorum da yapmadılar bunla ilgili merkezden bir mail almadık yazalım merkeze dediler ama benim focus un ömrü vefa etmedi cevabı beklemeye

Focus 3 lerde fabrika çıkış haliye kapıyı yanlışlıkla açtığınızda tekrar kitleme özelliği yoktur.Ama siz anahtarı araç içinde resetleyip kodlarsanız o özellik ve ilk açmada sadece şöför kapısını açan ikinci kez basma tuşuna bastığınızda tüm kapıları açan sistem le birliklte yanlışlıkla açtığınızda tekrar kitleme özelliği eklenir.

Benim aracımda bu özellikleri aktif ettiğimde araç içi aydınlatma bazen otomatik olarak açılmıyordu.Araç dışına çıkıp anahtara orada reset attım eski haline döndü soruda ortadan kalktı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen bak cebimde yanlıslık acılmıs olsa kendi kendini kitler tekrar kapattığıma eminim

Birde araç dışında arabanın yanında kumandadan kapı açma ve kapama tuşuna aynı anda basıp bekleyin 4 lüler yandığında sistemi resetlemiş olursunuz..Büyük ihtimalle sorun ortadan kalkar ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Focus 3 lerde fabrika çıkış haliye kapıyı yanlışlıkla açtığınızda tekrar kitleme özelliği yoktur.Ama siz anahtarı araç içinde resetleyip kodlarsanız o özellik ve ilk açmada sadece şöför kapısını açan ikinci kez basma tuşuna bastığınızda tüm kapıları açan sistem le birliklte yanlışlıkla açtığınızda tekrar kitleme özelliği eklenir.

Benim aracımda fabrika çıkışı bu özellik aktif idi.

Otokoç'ta kimsenin bu işle uğraşmayacağından emin olduğumdan yukarıdaki ifadenin genel geçerliği konusunda kuşkum var.

Ayrıca otomatik kilitleme her zaman çalışıyor, tek kapı da açsa dört kapı da açsa...

Yani en azından benim aracımda!

Bu arada "resetlemek" gerçekten işe yarayabilir denemekte ciddi yarar var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Benim aracımda fabrika çıkışı bu özellik aktif idi.

Otokoç'ta kimsenin bu işle uğraşmayacağından emin olduğumdan yukarıdaki ifadenin genel geçerliği konusunda kuşkum var.

Ayrıca otomatik kilitleme her zaman çalışıyor, tek kapı da açsa dört kapı da açsa...

Yani en azından benim aracımda!

Bu arada "resetlemek" gerçekten işe yarayabilir denemekte ciddi yarar var.

Şimdi tekrar denedim ve düzelmiş olduğunu farkettim hocam evet benim aracımdada tekrar kendini kilitleme özelliği çalışıyor.Aracımı ilk aldığıma 1 dakikadan fazla beklemiştim kapanmamıştı demek ki ben 2 kez reset atınca düzelmiş bu durumda reset atmanın işe yarıyacağına eminim arkadaşım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Birde araç dışında arabanın yanında kumandadan kapı açma ve kapama tuşuna aynı anda basıp bekleyin 4 lüler yandığında sistemi resetlemiş olursunuz..Büyük ihtimalle sorun ortadan kalkar

Bu yöntem açma tuşuna bir basışta sadece sürücü kapısının açılması işini devreye alıyor du diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.