Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 1.6 Tdci Motor Sistem Hatası

erolhasan

Soru

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

valla motor sistem hatası yazdıktan sonra yol bilgisayarı tuşuna bir defa basınca fren lambası hatası dedi

Fren lambanızı kontrol edin, eksiği giderildikten sonra yine hata verirse servis'e uğrayınız..

Buradan; şudur demek imkansız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

motor sistem arızasında araç çekişi düşer belli bir süre sonrada motoru tamamen kapar bilgisayara baglandıgında can yolu arızası olarak bildirir ve sistem arızaların tek bir arıza göstermez aynı anda birden çok arıza verir (umarım fren lambasıdır) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaslar bende gecenlerde sabaha karsı kayserıye yola cıktım yola cıkamadan 1 hafta oncede bakımlarını yaptırdım herneyse kırıkkaleyı gectıkten sonra aracımda bır ses geldı durdum baktım pompadan dedım cok az bır sestı ve yolda durmakta o saatte tekın deıldı 10 km gıttım ama gaza elımden geldıgınce narın kullandım daha sonra ses cogaldı ekranda hata vermedı hıcbır şekılde ve servıse cektık arac motor gıtmış dedıler ankaraya cektık aracı araç kranka bağlayan pıstonların ıcındekı puntoları dokmuş ve blok ve karter kapagı harıc tamamını deiştirdim 11-12 arası dedı servıs yenı motora yarım motor kurtarırsa 7-8 arası aracın ama ne gostergede ne beyaz duman ne yağ yakma bunlar olmuyor hata vermıyor bılgısarda bıle bır anda gerceklesıyor haberınız olsun ve fordun motoruda ya yarım yada tam satılıyor bılgınıze sesı duydugunuz an cekın servıse gıdın motorda tak tak dıye ınceden bır ses bılgınız olsun dıye paylastım arkadaslar.....bu arada aracım focus 1.6 tdci ghia 2006

Volkan Kaymaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.