Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

1.0 Eb Bekleyenler! Birlikte Alalım...

Metin Yıldız

Önerilen Mesajlar

Abilerim ablalarım, :)

Uzun zamandır beklediğimiz an hızla yaklaşmakta sanırım. (Aylin Hanım'ın forumda paylaştıklarından vardım bu sonuca!) Benim gibi, 1.0 EB ya da Sony beklediği için araç almayan ve bunlar geldiğinde de olaya bodoslama dalacak olan ciddi alıcı olan arkadaşlara bir teklifim var. Birlikte hareket ederek tüm araçları -ki sayımız 10 olur sanırım, belki de daha fazla- tek bayiiden alacağımızı beyan ederek dayansak bayii kapılarına, sanırım iyi fiyat alabiliriz. Birlikten kuvvetli bir indirim doğar bence.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf abi'yi listeye kat birde..

Birde ahmet abi birde umur vardı birde cenk abi var..

5 oldunuz :zha:

Sessiz izleyici kitlemizden de katılan olur. Daha fazla olacağız bak görürsün. Cenk Bey bu kez alıyor arabayı, hissediyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Ben de varim,Aylin hanim bize filo indirimi icin kac kisi olmak gerektigini bildirir ve bir de fiyat verirse ona gore hareket edebiliriz.

2 kişi filo için yeterli ama aynı kişinin alması gerekiyor.Yani masraflardan daha fazla indirim lazım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Trend X 5K Opak 45,420

Yeni Style 5K Opak 48,420

Nakit fiyatlarıdır

yakup fıyatlar bayıdenmı

yoksa ınternet sıtesındenmı

yuksek cunku

Kandırıkçı Ykp :P

1.0 Titanium için 2 ay daha bekleyeceğiz galiba, oldu olacak asker dönüşü alalım artık, pufff.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.