Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C-Max Çift Kilitleme

Aydın Baran

Soru

Yeni C-Max sahibi arakadaşlar; aracınızda çift kilitleme nasıl çalışıyor? çift kilit yapılmış halde iken aracın içindeki bir kişi kapıları açabiliyor mu?

Alarmı devreye sokabildiniz mi, araç içinde hareket sensörü var mı?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Doğruları diyorum yeni focus ve c-max'de yok bunlar..

Hangi akla hizmet ya?

2005 model aracımda alarm da var (Kendine has bir yapısı olsa da sonuçta ötüyor :) ) ; çift kilitte var.

ah ford ah hep birşeyleri yaparken birşeyleri bırakıyorsun :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hangi akla hizmet ya?

2005 model aracımda alarm da var (Kendine has bir yapısı olsa da sonuçta ötüyor :) ) ; çift kilitte var.

ah ford ah hep birşeyleri yaparken birşeyleri bırakıyorsun :(

Otosan'a sormak lazım..İç sensör bizim arabada var mesela..Güzeldi ama yok işte..Çift kilitde iş görüyordu (şakalaşma için kullanırım)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otosan'a sormak lazım..İç sensör bizim arabada var mesela..Güzeldi ama yok işte..Çift kilitde iş görüyordu (şakalaşma için kullanırım)

çift kilit güzel bir özellik; adam camı kırsa kapıyı açamıyor; içeriden birşey alacaksa beline kadar aracın içine girmesi gerekir.

Yuh be bu özellikler kırpılır mı güzelim arabadan sinir oldum şimdi :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

çift kilit güzel bir özellik; adam camı kırsa kapıyı açamıyor; içeriden birşey alacaksa beline kadar aracın içine girmesi gerekir.

Yuh be bu özellikler kırpılır mı güzelim arabadan sinir oldum şimdi :(

Modül ile eklenir bence..Soracam bunu servis'e

Çift kilit..Alarm ve sensör olmaması dert değil bence ama ilk'i eklense süper olur..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Servisteki Arkadaşlara Sordum Evet Doğru Çift Kilit Olayını Koymadı Ford Dediler,Sebebi ise;Euro N Cap Güvenlik İçinmiş Kaza Anında Kapıların Açılamamasından Dediler,Bilginize...

Saçmalığa bak; kim aracın içine binince kendini çift kilit yapar ki?

Arabaya bineceksin çalıştırmadan önce kumandadan çift kilit yapacaksın sonra arabayı çalıştıracaksın ve bu bir güvenlik zaafı yaratıyor diyeceksin, saçmalık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Saçmalığa bak; kim aracın içine binince kendini çift kilit yapar ki?

Arabaya bineceksin çalıştırmadan önce kumandadan çift kilit yapacaksın sonra arabayı çalıştıracaksın ve bu bir güvenlik zaafı yaratıyor diyeceksin, saçmalık.

Evet Bana Da Çok Saçma Geldi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.