Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Aux Tan Bağlantıda Mikrofon Açık Kalıyor...

ferhat tezcan

Soru

Bu gün bluetooth bağlantısı yerine aux bağlantısını kulllanmaya başladım.Ses inanılmaz güzelleşti fakat bir şey dikkatimi çekti.Aux tan sesi bağladığınızda araç içi mikrofon açık kalıyor.Hatta müziğin sesini kapattım mikrofona yakın konuştuğumda bir de ses sistemimi kuvvetlendirdiğim için baya baya megafon varmış gibi bağırıyorum herkez sesimi duyuyor :).

Müzik dinlerken yüksek seste dahi bir bozulma yok yankı veya çınlama yapmıyor ama sessizlikte sesi yükseltince çınlamaya başlıyor ses.

Garibime gitti işte bu noktada bu bir sorunmudur yoksa bilinçlimi yapılmıştır çözemedim.Yarın servise gidip başka araçlarada bakıcam ve sorucam bu neyin nesi.

Sizce nedendir ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Hah, sonunda bu da oldu, "parazitli" lakabına bir de "yankılı" ekleyeceğiz.

Ya kurcalama şu aleti daha fazla, gına geldi bize, radyonun derdi seni mi gerdi?

Bu arada Aux kullanırken BT kapalı mı idi?

Hocam şaka gibi hep benimi buluyor bu olaylar. :)Yok bt açık arama yapıyorum auxtan bağlıyken sonuç telefonu kapattıktan sonra mikrofon açık kalıyor ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Az önce dışarı çıktığımda tekrar denedim.Araca ilk bindiğimde sorun yok mikrofon kapalı auxtan müzik dinliyorum ama sonrasında bir arama yaptığımda yada arandığımda görüşme bittikten sonra mikrafon açık kalıyor.Sese yüklendiğimde az önce farkettim yankı yapıyor sesi bozuyor

Bu ana ünitenin benimle bir zoru var orası kesin :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abilerim arkadaslarim bugün farkettim ki sadece sesli komutu devreye sokarsam acik kaliyir mikrofon.Telefon görüşmelerinden sonra açik kalmiyor.Sabah servise uğradim ve dlğer araçlarda olmadiğini anladim.Belki onlardada var ama yükseltici olmadiği için farkedilemiycek kadar az.Sonuç olarak zaten sesli komutu fazla kullanmiyordum artik hiç kullanmiycam :)

Sesli komuttan vazgeçerim ama kaliteli sesten asla :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.