Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C Max Navigasyon

Raşit KESKİN

Soru

Forumda daha önce bu konu geçtimi bilmiyorum. araştırdığım kadarıyla bulamadım. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. problemim şöyle malum bizim türkiyede satılan c max modellerde avrupa versiyonlarındaki gibi navigasyon yok. bizde bu konuyu kendi telefon ve diğer navigasyon cihazlarla çözmeye çalışıyoruz.Ben navigasyon sorununu iphone ile aşmaya çalışıyorum fakat telefon arama ve cevaplamalarımı sony radyoyla yapmama rağmen navigasyon yönlendirme sesini bir türlü alamıyorum bu sorun bendenmi kaynaklanıyor, yoksa telefondan görüşme hariç ses alamıyormuyum blututla yada servisemi gitmem gerekiyor. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Raşit KESKİN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşım öyle çalışıyor zaten ben araçtaki radyo ve iphonedeki igo navigasyonu aynı anda kullanamıyorum. Yani Yusuf arkadaşın dediği gibi bende hem radyo hem navi çalışmıyor.

Yusuf arkadas da Focus yok ama..

Bakın sisten aux ile veya bluetooth ile tele bağlı ise bunlardan 1 adeti aktif olur. 2 ayrı fonksiyon aynı anda çalışmaz çünkü kullandığınız fonksiyon entegre değil dışardan takılma..

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Canım kardeşim ben navigasyonun aux ile bağlı olduğu zaman sesin geldiğini fakat aux u iptal edip telefonun arama ve cevaplama aktif olduğu halde radyo çalışırken navi sesinin gelmemesinden çikayetçiyim. İlginiz için ayrıca teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Canım kardeşim ben navigasyonun aux ile bağlı olduğu zaman sesin geldiğini fakat aux u iptal edip telefonun arama ve cevaplama aktif olduğu halde radyo çalışırken navi sesinin gelmemesinden çikayetçiyim. İlginiz için ayrıca teşekkür ederim.

Tamam yine aynı noktaya geliyoruz..

Telefonu sadece bluetooth ile bağlayıp ARAMALAR için kullanırsanız yani herhangibir audio sistemleri aktif değilse...Müzik sisteminizin özelliklerini kullanabilirsiniz (radyo-cd gibi) ama navi veya telden mp3 açarsanız yine müzik sisteminiz kapanır...Telefonu alo demek için bağlamak arama gelmediği zamanlarda aktif değildir anlamına geliyor yani :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.