Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Armster Kolçak Gri

Önerilen Mesajlar

Min. 1000 TL

Tahminim 1500 TL

emin misiniz ?

Yakup, tamamını değil sadece kol dayama ve el freni kısmını. Hatta el freni kısmı ayrı bir parça, kol dayama bölümünü bile tak başına değiştirebiliriz belki.

ekleme: Vites çerçevesinin olduğu kısıma kadar.

osman ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Değişimi kendiniz bile yapabilirsiniz ben sadece kol dayama kısmını aldım vites kısmını bıraktım arkada 2 vida var bu iki parça vites ile kol dayama kısmı geçmeli en kolayı el freni sabit fren körüğünden sıyırmanız yeterli sıkıntı yok vites aynı yerinde sadece dikkat edilirse çakmak yeri farklı oda kablo yetmez ise ek yapılabilir.ölçüler birebir aynı sıkıntı yok isteyen varsa arkadaşla görüşebilirim.

aslında düşünülebilir.. geçende ankara tandoğandaki ford bayiine gittim.. kol dayama sormak için. 180 tl dediler, üstelik ne kadar dandik olduğunu anlatmama kelimeler yetmez.. onu taktıracağıma bunu takarım daha iyi.. ama parça çok büyük, arkadaş getirirken sıkıntı çekmeyecek mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

omsa tunıngde şu ürün var. konsolun arkasındaki göze geçme olarak kullanılıyor.daha önce kullanan varsa yorum alabilirmiyiz

http://www.omsatuning.com/Yeni-FORD-FOCUS-Kol-Dayama-Alt-FiberUst-Abs-Suni-Deri-Siyah-2011-Sonrasi,PR-10379.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı kolça

omsa tunıngde şu ürün var. konsolun arkasındaki göze geçme olarak kullanılıyor.daha önce kullanan varsa yorum alabilirmiyiz

http://www.omsatuning.com/Yeni-FORD-FOCUS-Kol-Dayama-Alt-FiberUst-Abs-Suni-Deri-Siyah-2011-Sonrasi,PR-10379.html

Aynı kolçak ankarada şaşmazda var ben grisini sipariş verdim bekliyorum. Siyahı vardı ama araba yanımda olmadığı için deneyip bakamadım. Grisi geldiğinde deneyeceğim bakalım 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah da çok sırıtmamış ben gri olanların da rengi tam tutmayabiliyor o zaman çok sırıtıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.