Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Otomatik Ses Seviyesi Ayarı

Verim

Soru

1.bmp

arkadaşlar kullanma kılavuzunda ekte de belirttiğim şekilde. müzik sisteminin otomatik ses seviyesi ayarı olduğundan behsetmekte. ben bunu uygulamaya çalıştım ama çalıştıramadım. bu konuda bilginiz var mı, deneyen oldu mu? bir incelerseniz sevinirim.

saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Tamam Yakup normalde çevrildiğinde böyle olması gerekiyor ama bu şekilde işlemiyor ondan kafam karışıyor,hakikaten sttop ettikten 1 saat sonra devreye girsede problem değil,bu halide çok sıkıntı değilde bi anlam veremiyorum işte.

motor stop edildikten 1 saat sonra devreye girmeyen nedir? zira birşeyin devreye girmesi gerekmiyor.. yakup'un da dediği gibi, kontak kapalı iken teybi açarsanız, 1 saat sonra (eğer hala açıksa) teyp araç tarafından otomatik olarak kapatılır. focus 1'lerden beri olagelen bir özellik.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abi ben senin dediğini anlamıyorum, ne işlemiyor ?

Eğer ki motoru durdurduktan sonra teybi açarsan, 1 saat sonra kapanır diyor.

motor stop edildikten 1 saat sonra devreye girmeyen nedir? zira birşeyin devreye girmesi gerekmiyor.. yakup'un da dediği gibi, kontak kapalı iken teybi açarsanız, 1 saat sonra (eğer hala açıksa) teyp araç tarafından otomatik olarak kapatılır. focus 1'lerden beri olagelen bir özellik.

Aracı stop edip müzk dinlemeye araç içinde devam ediyorum fakat 5-10 dk sonra otomatik kapanıyor teyip,1 saatlik bi veri yok elimde dediğim o Alperen abi ve Yakupcum :yazyaz:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracı stop edip müzk dinlemeye araç içinde devam ediyorum fakat 5-10 dk sonra otomatik kapanıyor teyip,1 saatlik bi veri yok elimde dediğim o Alperen abi ve Yakupcum :)

bu arada teybi kapatmıyorsun anladığım kadarıyla... o yüzden kapatıyor bence.. ama aracı stop ettirdikten sonra teybi kapatıp tekrar açarsan 1 saat modunda çalışıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

-

bu arada teybi kapatmıyorsun anladığım kadarıyla... o yüzden kapatıyor bence.. ama aracı stop ettirdikten sonra teybi kapatıp tekrar açarsan 1 saat modunda çalışıyor..

Aynen.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Aynen dediğiniz gibi Alperen abi,ben bunu kapatmanın bi yolunu bulamadım işte,gerçi çok önemlide bişey değilde cvp bulamayınca önem kazandı işte :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aynen dediğiniz gibi Alperen abi,ben bunu kapatmanın bi yolunu bulamadım işte,gerçi çok önemlide bişey değilde cvp bulamayınca önem kazandı işte :D

arabayı kapatıp müzik dinlerken uyuyakalan, bundan mütevellit aküyü bitiren birileri olmasın diye 5 dk sonra kapatıyor bence :) sen de kurunun yanında yaş olarak gümbürtüye gidiyorsun.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arabayı kapatıp müzik dinlerken uyuyakalan, bundan mütevellit aküyü bitiren birileri olmasın diye 5 dk sonra kapatıyor bence :) sen de kurunun yanında yaş olarak gümbürtüye gidiyorsun.. :D

Buda bi bakış açısı sonuçta saygı duyuorum abi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1. AVC, ya da "adaptive veya automatic volume control", aracın hızına göre müzik sistemi sesinin arttırılmasını hedefliyor. Çevredeki gürültüyü ölçerek değişen bir sistem değil, yalnızca hızla değişiyor. Sonuçta 100 km/h hızla giderken açıp kapatarak deneyebilirsiniz, ama bunun için de uğraşmaya değmez.

2. Aracın kontağını kapatınca radyo yaklaşık 10 dakika veya kapı açılana kadar çalıyor. Kontak kapalı iken açarsanız da bir saat sürüyor kendiliğinden kapanması, ama bunlar zaten yazılmıştı. Bunu değiştiren bir ayar da yok bildiğim kadarı ile.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1. AVC, ya da "adaptive veya automatic volume control", aracın hızına göre müzik sistemi sesinin arttırılmasını hedefliyor. Çevredeki gürültüyü ölçerek değişen bir sistem değil, yalnızca hızla değişiyor. Sonuçta 100 km/h hızla giderken açıp kapatarak deneyebilirsiniz, ama bunun için de uğraşmaya değmez.

2. Aracın kontağını kapatınca radyo yaklaşık 10 dakika veya kapı açılana kadar çalıyor. Kontak kapalı iken açarsanız da bir saat sürüyor kendiliğinden kapanması, ama bunlar zaten yazılmıştı. Bunu değiştiren bir ayar da yok bildiğim kadarı ile.

Cem abi senin de bilmediğin bir konu olsun ya... :) Otoritesin hocam, saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

saygılar ustadlar...^_^ ben de bu özellikle kendi aracımda karşılaştım. uzun yolda daha çok belli oluyor, hız arttıkça bas vuruşundan daha rahat hissedersiniz. sanki benim hatırladığım menüde "uyarlanan ses" diye bir ekrandan ayarlanıyor hassasiyeti. yanlışım varsa düzeltin beni.:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

saygılar ustadlar... :balon: ben de bu özellikle kendi aracımda karşılaştım. uzun yolda daha çok belli oluyor, hız arttıkça bas vuruşundan daha rahat hissedersiniz. sanki benim hatırladığım menüde "uyarlanan ses" diye bir ekrandan ayarlanıyor hassasiyeti. yanlışım varsa düzeltin beni. :D

Tam olarak dediğiniz.Uyarlanan ses menüde ses ayarlarının üstünde hassasiyetini istediğiniz kadar yükseltip alçaltabilirsiniz.

Ben tamamen kapattım arasıra seste dalgalanmalar yapıyor.Biraz geç işleme geçiyor bu yüzdende sesi bozuyor.Ortam sessizleştiğinde birden sesi kısıyor.

Sesin kalitesi zaten kötü bide bu özellik yüzünden iyice berbat oluyor.Bu özelliği kapatıp bir müddet öyle dinleyin demek istediğimi anlayacaksınız.

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.