Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Style, Krom Çıtayı Sonunda Taktırdım..

Önerilen Mesajlar

krom çıtayı sonunda taktırdım.. ben yapmadım, elim yakışmıyor, yapamazdım. bir aksesuarcıya taktırdım ve biraz sorun yaşadım. bir bölüm hariç sağlam oldu..arka kelebek lerin eğimli çıtaları bir gün sonra açıldı.. cam silikon takviyesi ile bir gün daha bekledim. oldu gibi duruyor ama korkuyorum, açılır diye.. 502 takviyesi yapsam olur mu:)

son tahlil de görüşüm şu, çok ama çok yakışıyor, yakıştı, benim kanaatim bu.. takanlar da görenler de beğendiler:))

aksesuarcıya gittğim de, meraba dedikten sonra, focus 3 için krom çıta taktıracaktım dedim, " abi focus 3ler için henüz çıta gelmedi be ya" dedi:)))

arka bagajda kolisinde çıkarılmayı bekliyor dedim, siz sadece takacaksınzı dedim, şaşırdı, nerden buldunuz abi dedi:))

az önce aracı yıkattım.. sizin de beğeninize sunuyorum.. bence parasını hak ediyor, güzel değil, çok güzel bir aksesuar.. tavsiye ederim. saygılar

dsc00812oa.th.jpg

dsc00811af.th.jpg

dsc00810b.th.jpg

dsc00809f.th.jpg

dsc00808l.th.jpg

dsc00807s.th.jpg

dsc00806jp.th.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel olmus Mustafa abi, jantlar da değişti mi dışarıdan kimse kolay kolay anlayamaz titanium olmadıgını :)

Bu arada Ford neden FIII Titanium larda pencereyi komple saran krom çıtalar kullanmamış, haksızlık ama bu...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yorum yazan herkese teşekkürler.. arabayla piyasa yapıyordum, yok öyle demiyelim de, caka satıyordum:)). ama yağmur bastırdı birden:).. Cevat kardeşim, haklısınız, style zaten bir tarzı, görselliği ifade ediyor focus 3 te, yani kendileri bari bu çıtaları ekleseler di elleri mi kopardı :).. bence de haksızlık.. ama şu var, iyi oldu, orjinal mat, hiç göstermiyor kendini, bugün bir fiestada da gördüm, parlak değil.. benim taktığım inanın daha hoş geliyor göze.. yakışıyor..

Mustafa Abi, nereden aldığını da yazarsan biz de faydalanabiliriz. Babamın araba da sedan style. Benim arabanın çıtaları her gördüğünde iç geçiriyor. Ona da almak istiyorum...

Önder Kardeşim, ürünü, omsaline adlı bir siteden satın aldım, yine burada verilen konudan, şu an hatırlayamadığım bir üyemizin konu paylaşımından aldım..

http://www.omsatuning.com/index.php

Mustafa Anil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.