Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

focus 2 makyajlı mercekli adaptif far

ömür ersoy

Soru

arkadaşlar aracım focus 2 titanyum 2011 , focus x paket adaptif mercekli çıkma far buldum fakat bu adaptif far da direksiyonda açı sensörü bulunduğu için harekete göre dönüyor mercek ben bu adaptif farı aracıma taktığım zaman muhtemelen adaptif çalışmıcak far merceğini nasıl sabitliyebilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

baran abi fordburada.com diye bir site var onu bul üye ol ve ara istediğin ürünü söyle vatandaşa sana tarih verirler ve gelir bir çok st ürünlerini ordan temin ediyorum ben yurtdışı ve otosan stok bazlı çalışan bir site umarım yardımcı olur fiyatlar gayet normal

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

600 liraya oem bi xenonu bulunuyor FII nin. sıfır olarak hemde. ve balastta üzerinde. sadece ampul alınıp takılıyor.

aman,sakın 100 lira da olsa almayın çünkü 5 para etmez,en güzeli çıkma far alıp elde bi zenon yapmak.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

arkadaşlar öncelikle tüm kullanıcılara selamlar, yeni üye oldum foruma ve bu ilk mesajım uzun zamandır aklımda olan bir çok sorunun cevabını bu forum sayesinde bulacağıma inanıyorum. Ömür bey gördüğüm kadarıyla aynı araca sahibiz bende farda böyle bir değişikliğe gitmek istiyorum bu bahsettiğiniz yerden aldığınız fiyatı yazarsanız sevinirim; bu alışverişi bursa'dan çıkma/hurda parçaylamı yapmak yoksa Almanya'dan orjinal parça getirtmek mi daha mantıklı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhaba fırat bey farlara herhangi bir ücret vermedim o yüzden fiyat veremicem ama farlar orjinal focus farı barkodları üstünde aldığım arkadaşların dediğine göre garanti çıkması farlar ön camlarında çizikler olabiliyo ama onları öle bir parlatıyolarki ilk günki gibi onda sıkıntı olmuyo üzerinde ampül yok birde toz kapakları mevcut değil araçdan çıkarıcağınız kapaklar kullanılabilir hepsi aynı şekilde ampül olarak xenon düşünmedim çünki merceklide olsada tüv otomatik far ayarı istiyormuş sanırım o yüzden osram nb plus aldık bakalım denicez ne kadar dayanıcak .1-2 gün içinde farları takıcam fotograflarını paylaşırım.eğer çıkma almayı düşünüyosanız tırnaklar sağlam olsun adaptif far olduğundan bazılarıınnın içindeki motorları çıkık oluyo mercekler boşa dönüyo sabit durmuyo onlara dikkat edersiniz.bernim alldığım adamlar geri dönüşümcü ellerinde olmayan araba parça sı yok ama genellikle far var dediklerine göre şırnakdan bile far geliyormuş :))) almanyadan getirme konusunda bi araştırın çıkma farları ben almadan önce forumlarda 300 350 civarı fiyatlar vardı almanyadan getirtmeye deyiyorsa getirtebilirsiniz tabiki ben almadan önce servis çiftine 900 tl demişti .birde mercekli adaptif farı takıldığında mercekli far soket aynı ama içinde 10 pin mevcut bizim araçlarımızdaki farlarda 7 pin mevcutmuş o yüzden olsa gerek far yükseklik ayarı çalışmıyormuş bazı arkadaşlar elektrikçide yaptırmış ama araç garantisine bi etkisi olurmu bilmiyorum o yüzden sıcak bakmıyorum elektrikçiye elletmeye farları takınca bi far ayarı yaptırırım yeterli olur sanırım aracı aldığımdan beri yükseklik ayarına elip hiç gitmemişti zaten :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ömür bey tekrar teşekkürler bilgilendirmeleriniz için; sizin diologta olduğunu (parçaları temin ettiğiniz) kişilerle nasıl irtibata geçebiliriz; telefon numarası, mail adresi yada web sayfası varmıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

nası 5 para etmez :D FII si olup başka far alan o fiyata çok şey kaçırır bence. oem bi xenon keyfinin sonradan yapma bi xenonda bulamazsınız. ben bulamadım şahsen.

Biz öyle bi bulduk ki, artık herşeyi el yapımı yapmak istiyoruz :balon:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.